Sadakatsiz Derin Gerçekte Kimdir, Oynadığı Diziler?

Sadakatsiz Derin Gerçekte Kimdir, Oynadığı Diziler?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarşamba günü en çok izlenen dizilerinden olan Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu araştırılıyor. Peki Sadakatsiz dizisi Derin karakteri kimdir, oynadığı diziler geçmişi  detaylar haberimizde.

Son zamanlarda en çok araştırılan dizi karakterlerinden olan Derin karakteri gerçekte dizideki rolü nedir. Gerçekte kimdir, oynadığı diziler, geçmişte yer aldığı projeler nedir ayrıntılar haberimizde.

Sadakatsiz Derin Gerçekte Kimdir, Oynadığı Diziler?

Sadakatsiz Derin kimdir? Yirmi dört yaşında. Tekirdağ’da doğmuş, büyümüş. Yurt dışında Moda Tasarımı’nı bitirmiş. Zaman zaman göklerde zaman zaman diplerde gezen birisi. Bir evin bir kızı olması, eski belediye başkanı şimdilerde güçlü bir iş adamı olan babasının civardaki herkes tarafından tanınması ve saygın bir aile olmaları, onun ruhunu sıkıştırıyor. Prenses gibi büyümüş. Erkek kardeşinden farklı olarak, ailesi Derin’in üzerine hep daha çok düşmüş. Ailesiyle mükemmel bir ilişkisi yok fakat varlıkları ona içten içe daima güven veriyor. Fazlasıyla sıcak, enerjik, açık sözlü, eğlenmeyi seven, kıpır kıpır bir kadın. Bir atölyesi var ve orada tasarım yapıp, fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşıp, satışını yapıyor. İşi onun için sadece bir hobi.

Melis Sezen Kimdir, Oynadığı Diziler, Geçmişi?

Melis Sezen 2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul Silivri’de doğdu. Lise eğitimini Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir; bir tane erkek kardeşi bulunmaktadır. 12 yaşından itibaren drama eğitimi alan Melis Sezen, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de bir yıl boyunca tiyatro eğitimi aldı ardından Silivri’de Ali Solmaz Tiyatrosu’nda Cümbüş-ü Hospital adlı oyunda oynadı. Melis Sezen, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun oldu.

İlk televizyon deneyimi 2016 yılında Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynamıştır. Ardından 2017 yılında Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini canlandırmıştır. İlk sinema deneyimi ise 2018 yılında bağımsız film olmuştur. İlk filmi Dünya Hali sonrasında Tilki Yuvası filmleri olmuştur. İlk profesyonel ciddi rolü Bizim İçin Şampiyon filmi olmuştur.

Ardından 2019 yılında Leke dizisinde Yasemin karakteri ile ilk başrolü kaptı..Sonrasında Sevgili Geçmiş dizisinde  Deren karakteri ile başrol oynadı. 2019 yılının sonunda Mucize 2: Aşk filminde Beren karakterini canlandırdı. Ya İstiklal Ya Ölüm tarihi mini dizisinde başrol Nazan karakterini canlandırdı. Son olarak vizyona girecek olan Kovala filminde oynadı. Şimdilerde ise Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandırmaktadır.

 

<<Sadakatsiz tüm oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler