Sadakatsiz Dizi Kıyafetleri, Markaları, Asya’nın Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizi Kıyafetleri, Markaları, Asya’nın Kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan ve her konusa en çok araştırılan Sadakatsiz dizi kıyafetleri, markaları, Asya’nın kıyafetleri nereden?

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un başrollerinde yer aldığı son zamanların en popüler dizisi Sadakatsiz son zamanlarda dizi kıyafetleriyle de gündemde. Dizinin yayınlanan10. Bölümünde özellikle Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya’nın kimonası, geceliği ve parfümleri izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı. Biz de izleyicinin isteklerini en iyi şekilde analiz ettikten sonra Sadakatsiz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını araştırdık.

Sadakatsiz Dizi Kıyafetleri, Markaları, Asya’nın Kıyafetleri

2 yıl aradan sonra Tekirdağ’a dönen Derin ve Volkan evlenmiştir. Ama aradan iki yıl geçmesine rağmen Volkan, Asya’yı Derin’de yaşatmaya çalışmaktadır. Asya’nın dikkatini çekenler kimonası, geceliği ve parfümü oldu. Bu kelimeler Asya’nın ağzından dökülür dökümüz seyirci tarafından en çok araştırılan konu oldu.

Asya ve Derinin kimonası Sevinç Ürkmez’in özgün çizgileriyle hayat bulan zamansız tasarım Adda Kimona. Trendyol önleme alışveriş sitesine geliyor. Takipte kalın

Cansu Dere’nin (Asya’nın) giydiği yeşil tulumun markası Mybestfriendstr, fiyatı ise 2.150₺.

Asya’nın at çiftliğinde giydiği lacivert kaban M&S markadır ve fiyatı 1000₺

(Melis Sezen) Derin’in at çiftliğinde giydiği kareli çeket ve şapkanın markası Jaguette. Fiyatı işe 1.570₺.

Asya’nin 23 Aralık 11. Bölümde giydiği hırkanın markası Join Us markadır.

Derin’in partide giydiği beyaz elbisenin markası Atolyeno6 markadır ve   Fiyatı 800₺.

Volkan’ın (Caner Cindoruk) at çiftliğinde giydiği deri montun markası çok soruldu. Kürk yakalı siyah deri montun markası Mango’dur.

Sadakatsiz dizisi 11. Bölüm 23 Aralık Asya’nın giydiği beyaz kazağın markası ve fiyatı açıklanacaktır.

Sadakatsiz dizisi Asya’nın (Cansu Dere) 23 Aralık 11. Bölümde giydiği kahverengi takımın fiyatı ve markası haberimizde yer alacak.

Sadakatsiz dizi kıyafetlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de markasını ve fiyatını merak ettiğiniz elbise, mont, ayakkabı ve aksesuarları yorum kısmında yazarsanız sayfamızda güncel olarak bulabilirsiniz.

 

 

<<Sadakatsiz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler