Sadakatsiz Dizisi Selçuk Ölecek Mi? Diziden Ayrıldı Mı?

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Ölecek Mi? Diziden Ayrıldı Mı?

Sadakatsiz dizisi yeni bölümde neler yaşanacak? Sadakatsiz dizisi Selçuk ölecek mi? Öldü mü? Diziden ayrıldı mı?

Son zamanların en çok izlenen dizi projelerinden biri olan Sadakatsiz bu hafta heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan son Bölümünde Asya ve Nil’in yaptıkları planı öğrenen Selçuk Nil’in peşine düşer. Nil, Selçuk’tan kaçarken bir inşaatın 3. katına çıkar ve Selçuk’u kendini aşağıya atmakla tehdit eder. O sırada Volkan ve Asya’da orada bulunmaktadır. Selçuk, Nil’i atlamaması için ikna etmeye çalışırken aşağıya düşer. İnşaattan aşağıya düşen Selçuk ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Ölecek Mi? Diziden Ayrıldı Mı?

Selçuk, dizinin kötü karakterlerinden biri. Özellikle dizide gösterdiği performansla ilgi çekmeyi başarmıştı. Sevgilisi Nil’e yaptığı fiziksel ve psikolojik şiddet yüzünden izleyicinin tepki verdiği bir karakter. Asya ile de yolları bu şekilde kesişmişti. Selçuk ve Volkan da ilerleyen zamanlarda Asya’ya karşı iş birliği yapmış ve Nil bunu ortaya çıkardığı için Selçuk peşine düşmüştü.

Dizinin yayınlanan son Bölümünde de Nil Selçuk’tan kaçarak bir inşaatın 3. Katına çıkmış ve kendini atmakla tehdit ederken aşağıya düşen kişi Selçuk oldu. Dizinin sevilmeyen ismi olsa da Sadakatsiz Selçuk karakteri ölecek mi diziden ayrılacak mı soruları izleyici tarafından merak ediliyor. Selçuk diziden ayrılmayacak. Evet düşen kişi Selçuk ama ölmeyecek.

Diziye dahil olduğu andan itibaren izleyicinin dikkatini çeken Selçuk rölüne Şevval Sam’ım oğlu Tarık Emir Tekin hayat veriyor. Sadakatsiz dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Emir Tarık Tekin 1997 doğumludur. Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Metin Tekin’in oğludur. Emir Tarık Tekin, Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi almıştır. Can Evrenol’un Çıplak isimli dizisinde rol aldığı bilinen Emir Tarık Tekin Sadakatsiz dizisinde oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

 

<<Sadakatsiz ne zaman final yapacak nasıl bitecek öğrenmek için tıkla>>

<<Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Sadakatsiz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler