Sadakatsiz Fırat Kim? Mehmet Çelik Kimdir?

Sadakatsiz Fırat Kim? Mehmet Çelik Kimdir?

Sadakatsiz dizisindeki her karakter ilgiyle takip ediliyor. Sadakatsiz Fırat kim, Mehmet Çelik kimdir? Kaç yaşında, oynadığı diziler neler?

Yayınlandığı günden itibaren gündemden düşmeyen ve çarşamba akşamlarının her zaman trend topic olan dizisi Sadakatsiz fragmanları dahi milyonlar tarafından izleniyor. Diziye son olarak Fırat rolüyle Mehmet Çelik isimli oyuncu katıldı. Mehmet Çelik kimdir? Sorusu da diziyle ilgili tüm gelişmelerin merak edildiği kadar merak edildi.

Sadakatsiz Fırat Kim, Mehmet Çelik Kimdir? Oynadığı Diziler

Sadakatsiz dizisi az oyuncuyla büyük başarılar elde eden kaliteli bir yapım. Dizide aldatılan bir kadının aldığı intikam anlatılıyor. Diziye bu hafta Fırat ismiyle katılan erkek oyuncumun rolü dizide nasıl bir rolde olduğu da dizinin müdavimleri tarafından araştırılıyor. Sadakatsiz Fırat kim? Mehmet Çelik kimdir?

Mehmet Çelik Kimdir?

1989 tarihinde dünyaya gelen oyuncu aslen Bayburtlu’dur. Çocukluğu burada geçmiştir. İstanbul Kemal Hasoğlu Lisesinden mezun olmuştur. Ardından Istanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümünde. Mezun olmuştur. 8 yıldır oyunculuk kariyerini başarıyla devam ettiriyor fakat kendisi bütünle kadar fazla ön plana çıkamadı.

Rol aldığı diziler yardımcı oyuncu olarak izlediğimiz Mehmet Çelik, Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Son Ders, Ayakta Kal, Recep İvedik 2, Kolpaçino Bir Şehir Efsanesi, Umut, Başrolde Aşk, Dinle Sevgili, Kalbim Seni Seçti, Benim Hala Umudum Var, Günahkar, Acil Aşk Aranıyor, Aşk ve Günah, Baba Candır, Milat, İlişki Durumu Karışık gibi bir çok projede yer aldı.

Son olarak 2017 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Bir Deli Sevda isimli dizide Bahadır karakterine hayat vermiştir.

Mehmet Çelik’in oyunculuk alanına yönelmesi bir cesaret katıldığı Altın Kamera Oyunculuk Yarışması’nı kazanması ile başlamıştır. Uzun boyunun verdiği avantajı kullanarak basketbolla ilgilenmiştir Galatasaray basketbol takımı alt yapısında basketbol oynamış ancak oyunculuk nedeni ile basketbol yaşantısını sonlandırmıştır. 

 

 

<<Sadakatsiz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Sadakatsiz dizi kıyafet ve markaları görmek için tıkla>>

Etiketler