Sadakatsiz Nazan Kim? Faruk’un Karısının Gerçek Adı

Sadakatsiz Nazan Kim? Faruk’un Karısının Gerçek Adı

Sadakatsiz dizisi son sürat devam ederken diziye katılan yeni karakterler dikkat çekiyor. Sadakatsiz dizisi Nazan kim? Faruk’un karısının  gerçek adı ne?

Sadakatsiz dizisi son zamanlarda büyük bir sırrı ekrana getiriyor. Derin uzun zamandır ortalıkta yok. Ailesi ve etrafındaki herkes hummalı bir şekilde Derin’i arıyor. Sadakatsiz dizisi yayınlanan son bölümde Derin’i kaçıran kişinin Faruk’un karısı olduğu ortaya çıktı.

Sadakatsiz dizisi Nazan kim bu bölüm çok araştırıldı ve merak etti. Sadakatsiz dizisinde detaylar her bölüm daha da ters köşe ederken bu kadar psikopatça hareketler yapan bir karakter merak edildi. Derin’i çılgına çeviren bu karakter hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Araştırmalarımız devam ediyor.

Faruk, Asya’nın takıntılı hastası. Asya hanıma zarar gelmesini asla istemeyen Faruk ve karışı Nazan Derin’i kaçırıyor. Asya’nın yaşadığı kötü günlerin intikamını almaya çalışıyor.

 

Etiketler

2 Yorum

  1. Avatar Cemre Balkan

    Volkan abi Nazan polise kaçtı arabayı plakayı değeştirdi akşam aşağa doğru koştu onu yakalayın

  2. Avatar Cemre Balkan

    Volkan abi Nazan polise kaçtı arabayı plakayı değeştirdi akşam aşağa doğru koştu onu yakalayın
    Volkan abi ben akşam sadakatsiz e izledim Asya ı kıyafet almaya geldi ondan sonra sağ köşeye saklandı onu tana asın diye başka plakayı değeştirdi HEMEN ÇABUK MELİH ABİME SÖYLE İKİSİ YAKALASIN HEMEN ÇABUK SÖYLE