Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

2020 yılının en çok konuşulan dizilerinden biri olan Sadakatsiz ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Herkesin en çok merak ettiği konu.

Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamları Cansu Dere  ve Caner Cindoruk’un başrollerinde oynadığı Doctor Foster uyarlaması 2020 güz sezonu yeni diziler arasında yerini adı. Ve ilk bölümden büyük ses getirmeyi başardı. Dizinin orijinal versiyonu Doctor Faster mini bir dizi. Ayrıca ülkemize yayınlanan Sadakatsiz daha çok JTBC kanalında yayınlanan Güney Kore uyarlamasına daha çok benziyor. Adı ise The World of the Marriet.

Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Sadakatsiz dizisi nasıl final yapacak? Orijinal versiyonuyla aynı şekilde mi bitecek? Herkesin merak ettiği bu sorunun yanıtı haberimizde. Dizinin Yabancı versiyonu 10 bölümlük mini dizi şeklinde. Fakat Türk versiyonu 13. Bölüme kadar geldi üstelik yabancı versiyonları 40-60 dakika arasında bölümlerden oluşurken Türk dizileri 120 dakika sürüyor. Bu da senaryonun dışına çıkıldığını gösteriyor.

Sadakatsiz dizisi ortalamanın üzerinde reytingler alarak kanala büyük bir başarı sağladığı için şuan senaryo büyük ölçüde değişti. Ayrıca Doctor Faster ve The World of the Marriet dizileriyle benzer şekilde ilerlemesi Türk örf ve adetleriyle örtüşmeyeceği için dizide değişiklikler yapılıyor.

Sadakatsiz dizisi finali nasıl olacak sorusuna geldiğimizde. Volkan, Amerika’dan tamamen Asya’da intikam almak için dönmüştür. Tek amacı Asya’yı bitirmek ve Ali’yi ondan almaktır. Hırslarına yeni düşen Volkan hem Derin’i kaybedecek hem de Asya’yı. Asya,  Ali ile yaşamaya devam edecek. Volkan Derin sayesinde kazandığı tüm imkanlarını hem de Derin ve kızını kaybederek beş parasız kalacak.

Sadakatsiz dizisi finali herkesin istediği de aslında bu. Tam Türk izleyicisinin istediği bir son yaşanacak. Fakat dizi orijinaliyle tamamen aynı hikayeyle ilerlemesi mümkün değil. Ali hem Volkan hem de Asya için zor bir çocuk olacak. İkisinin de hayatı Ali’nin psikolojisi yüzünden çok zor sınavlar verecek.

 

<<Sadakatsiz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Sadakatsiz dizi kıyafetleri ,markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler

4 Yorum