Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak? Nasıl Bitecek?

Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak? Nasıl Bitecek?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz ne zaman final yapacak, Nasıl bitecek? Bu sorular son zamanlarda çok araştırılıyor. Bizde dizinin orijinal finalini sizler için araştırdık ve haberimizde yer verdik.

Sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden itibaren çarşamba akşamlarının en çok izlenen ve sonrasınsa YouTube’da tekrarları bir milyondan fazla tıklanan yapımlar arasında yer aldı. Hatta Aralık ayının sonunda yıl boyunca arama motorlarında en fazla aranan Diziler arasında ilk sırada yer aldı. Sadakatsiz dizisiyle ilgili en çok merak edilen konu işe ne zaman final yapacak ve nasıl bitiyor soruları oldu.

Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak, Nasıl Bitecek?

Sadakatsiz dizisi yurt dışından Türk televizyonlarına uyarlanan sayısız projeden birisi. Fakat bu kadar tutulan ve rağbet gören başka uyarlama dizi olmamıştı. Dizinin orijinal adı Doctor Foster. Doctor Foster dizisi 10 bölümden oluşan kısa bir proje. Fakat bizim Sadakatsiz dizisi şuan 10. Bölümüyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Dizinin final yapmasını beklemiyoruz. Çünkü ülkemizin dizi anlayışı eğer bir proje tuttuysa onu tadında bırakmak değil senaryonun tekrarlamaya başladığı ve tıkandığı yere kadar devam etmek oluyor.

Konusu basit olabilir fakat kurgusu, oyuncularının performansı ve yaşattığı inişli çıkışlı duygular oscar ödüllü bir filmle yarışacak başarıda. Her bölümü film tadında bir dizi. Günlük hayatta yaşanan drama ekrana geliyor. Cesaretli ve kendine güvenen bir kadının yaşadığı ve yaşattıkları Sadakatsiz dizisinde çok başarılı bir şekilde işleniyor. Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un harika performansıyla birleşen Sadakat dizisi ne zaman final yapacak? Ne zaman bitecek? Final nasıl olacak? Sorularını şöyle yanıtlayalım.

Dizinin orijinali sadece 10 bölüm yayınlanıyor. Aldatılan Foster, oğlunun velayetini alabilmek için yaptığı akıllıca oyunlar sayesinde amaçlarına ulaşıyor. Fakat dizinin sonunda yenilen bir erkek görmeyeceğiz. Aldattığı halde kazanan ve karşısındakine bir çok şey kaybettiren itici bir adamın yenilgisini izlemek izleyiciye kendini iyi hissettirirdi. Sadakatsiz dizinin finalinde çok beklediğimi kahrolmuş pişman olmuş bir Volkan değil de  yaptıkları yanına kalmış hatta bir kızı olmuş Volkan izleyeceğiz.

 

 

<<Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler