Sadakatsiz Nerede Çekiliyor, Hangi İlçede?

Sadakatsiz Nerede Çekiliyor, Hangi İlçede?

Kısa sürede en çok izlenenler arasına giren Sadakatsiz nerede çekiliyor, hangi ilçede ayrıntılar haberimizde.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarşamba günü en çok izlenen dizilerinden olan Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu araştırılıyor.

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un senaristliğini ise Kemal Hamamcıoğlu ile Dilara Pamuk’un yaptığı Sadakatsiz dizisi Medyapım tarafından Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yabancı Dr.Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi her çarşamba 20:00’de yayınlanmaktadır. Peki Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor, hangi ilçede? detaylar haberimizde.

Sadakatsiz Nerede Çekiliyor, Hangi İlçede?

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Asya evliliği ile olan bitenden habersiz ona göre herşey yolunda yıllardır güzel bir evlilikleri bulunmaktadır. Ancak gerçek hiçte öyle değildir. Asya Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini farketmesiyle evliliğini sorgulamaya başlar. Araştırdıkça evliliği ve eşi ile ilgili tüm gerçekleri öğrenir ve artık Asya’nın intikam alma zamanı gelmiştir.

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosunda Cansu Dere(Asya), Caner Cindoruk(Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder(Derya), Eren Vurdem(Mert), Yeliz Kuvancı(Bahar),  Olcay Yusufoğlu(Serap), Nazlı Bulum(Nil), Gözde Seda Altuner(Gönül), Emir Tarık Tekin(Selçuk), Alp Akar(Ali) gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin popülerliği artması ile nerede çekildiği merak edilmeye başladı. Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor. Dizinin ilk bölümleri Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde çekilmektedir. Çekimlerin bir kısmı Süleymanpaşa’da Barlar Sokağı’nda yapılmıştır. Yakında dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir. Çekimlerin İstanbul’un hangi semtinde oacağı henüz belli değildir. İlerleyen zamanda netleştikçe çekim adresini sizlerle paylaşacağız.

 

<<Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler