Sadakatsiz Volkan Kimdir, Oynadığı Diziler?

Sadakatsiz Volkan Kimdir, Oynadığı Diziler?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarşamba günü en çok izlenen dizilerinden olan Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu araştırılıyor. Peki Sadakatsiz dizisi Volkan karakteri kimdir, oynadığı diziler geçmişi  detaylar haberimizde.

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un senaristliğini ise Kemal Hamamcıoğlu ile Dilara Pamuk’un yaptığı Sadakatsiz dizisi Medyapım tarafından Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yabancı Dr.Foster dizisinden uyarlanmıştır.

Sadakatsiz Volkan Kimdir, Oynadığı Diziler? Caner Cindoruk

Sadakatsiz Volkan kimdir? Kırk yaşında. Malatya’da doğmuş, ailesiyle Tekirdağ’a göç etmiş. Seneler evvel babasını kaybetmiş ve annesiyle baş başa kalmış. Yetim büyümek, geçim sıkıntısı yaşamak onu hırslandırmış. İstanbul’un en iyi üniversitelerinden birinde, mimarlık bölümünde ailesinin çabaları ile okumuş. Bir gün yolu Asya ile kesişmiş ve bu kesişimden büyük bir aşk doğmuş. Asya’nın hamile kaldığını öğrenince, ondan ayrı bir hayat düşünemediği için ona evlenme teklifi etmiş ve Asya’yı memleketine, Tekirdağ’a getirmiş. Dışarıdan bakan kadınların parmakla gösterdiği harika bir eş, harika bir baba. Kendine güvenen, tatlı diliyle her yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatik ve etrafındaki insanların hayran olduğu, saygı duydukları bir adam. Çalışkan ama çok disiplinli değil. Merhamet duygusu gelişmiş. Sevdiği insanların derdini dert edinen birisi. Oğlu Ali, bu hayattaki en kıymetlisi. Onun için yapamayacağı şey yok.

Caner Cindoruk Kimdir, Oynadığı Diziler, Geçmişi?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Caner Cindoruk, 1980 yılında Adana’da doğdu. Babası öykü yazarı olan Zafer Doruk, amcası tiyatro oyuncusu Erdal Cindoruk, kardeşide oyuncu olan Taner Cindoruk’dur. Çukurova Üniversitesinde işletme okudu. Ailesinde birçok tiyatrocunun olması ve ailesinin desteklemesi ile tiyatroya yöneldi.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimine Fehim Paşa Konağı’ndaki Yusuf karakterini oynayarak başladı.. 1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğunda tiyatro oyunculuğuna başladı ve 10 yıl boyunca devam etti. İlk sinema kariyeri ise 2006 yılında Beynelminel filmi ile başladı.

İlk televizyon deneyimi ise 2007 yılında Kara Güneş adlı dizide başladı. Ardından 2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. Yaprak Dökümü’nde canlandırdığı Doktor Nazmi karakteri büyük ilgi gördü. 2008 yılında ise Kelebek filminde rol aldı. 2009 yılında dönemin popüler dizisi Hanımın Çiftliği dizisinde Kemal rolü ile yıldızı parladı. Ardından 2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi‘nin “Gergedan Mevsimi” filminde Yılmaz Erdoğan ve Monica Belluci’yle oynadı. Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Silahtar Mustafa Paşa karakterini canlandırdı. Kadın dizisinde Sarp karakterini oynadı. 2020 yılında ise Zemheri dizisinde Ertan rolüyle son olarak da Sadakatsiz dizisinde Doktor Volkan karakterini canlandırıyor.

 

<<Sadakatsiz tüm oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler