Şahika Yasak Elma’dan Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Şahika Yasak Elma’dan Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Yasak Elma dizisinde heyecan hiç eksilmeden devam ediyor. Dizinin önemli isimlerinden Şahika Yasak Elma’dan ayrılacak mı, Neden ayrıldı? Sorularını yanıtlayacağız.

Yasak Elma dizisi Fox Tv’nin en uzun ömürlü dizisi olma yolunda ilerliyor. Dizide bugüne kadar bir çok oyuncu ayrıldığı gibi yerine de bir çok yeni isim geldi. Ve gelen oyuncu gideni aratmadı. Yasak Elma kayıplarına rağmen reytinglerini korumayı başardı. Şahika Yasak Elma’dan ayrılacak mı? Neden ayrılacak? Bu soruları bugüne kadar bi çok isim için araştırıldı. Bu isimler hatırlatıp kısa bir nostalji yaşadıktan sonra asıl sorumuzun yanıtına gelelim.

Şahika Yasak Elma’dan Ayrılacak Mı, Neden Ayrıldı?

Yasak Elma dizisinin ilk bölümlerinde Sevda Erginci ve Onur Tuna büyük beğeni alan karakterlerdi fakat diziden ayrıldılar. Ardından Kıvanç Kasabalı ve Ebru Şahin rol alırken onlar da bir süre sonra diziye veda etti. Tuvana Türkay ve Hakan Karahan da hemen hemen aynı zaman diliminde diziden ayrıldı. Ve geçtiğimiz haftalarda dizinin ana karakteri olan Talat Bulut senaryo ölerek diziden ayrıldı.  Buçe Buse Kahraman, Doğaç Yıldız, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan da aynı anda diziden ayrıldılar. Hepsi de dizide oldukça önemli ve sevilen karakterlerden biriydi fakat senaryo gereği hepsi tek tek ayrıldılar.

Yasak Elma dizisinde “bu oyuncu diziden çıkarsa dizi izlenmez yada biter” gibi saptamalar sonuçsuz çıkıyor ne yazık ki. Kalan oyuncularla ya da yenileriyle yoluna aynı kalitede ve heyecanda devam ediyor. Yasak Elma Şahika diziden ayrılacak mı sorusunun yanıtına gelince, evet Nesrin Cavadzade diziden 90. Bölüm itibariye veda ederek ayrılacak.

Kendisi bugüne kadar dizide bir çok kişinin  ölümüne, ayrılmasına ve zehirlenmesine sebep olarak entrikalar kraliçesi olarak daima hatırlanacak. Kimsenin gözünün yaşına bakmayan Şahikanın son kurbanı Mert oldu. Yasak Elma dizisinin en hareketli ve dikkat çeken oyuncularından biri olan Şahika’nın Yasak Elma dizisinden ayrılması sevenlerini üzecek.  Nesrin Cavadzade yeni projelerle ekrana gelecek.

Nesrin Cavadzade, dizide tanıştığı Gökhan Alkan ile aşk yaşamaya başladı. Ve çift mutluluk pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaktan çekinmiyor. Sevgilisiyle daha fazla vakit geçirmek isteyen Nesrin Cavadzade’nin diziden bu nedenle ayrıldığı kulislerde dolaşan bilgiler arasında.

Nesrin Cavadzade Kim?

Nesrin Cavadzade, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de doğdu ve Türkiye’ye 11 yaşında yerleşti. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncularında eğitimler aldı. Bir Başkadır, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Bizim Hikaye, Kış Güneşi, Son Mektup, Annemin Şarkısı, Kuzu, Küçük Ağa, Ağır Roman Yeni Dünya, Al Yazmalım, Güzel Günler Göreceğiz gibi projelerde rol almıştır.

 

<<Çocukluk dizisi neden bitti final yapıyor öğrenmek için tıkla>>

Etiketler