Savaşçı Dizisi Başlayacak Mı Final Mi Yaptı? Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı Dizisi Başlayacak Mı Final Mi Yaptı? Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi 2020-2021 yeni sezonu ne zaman başlayacak mı, Final mi yaptı? Bitti mi? Bu sorular izleyenler tarafından araştırılıyor ve merak ediliyor.

Her hafta düzenli olarak ekrana gelen ve final yapmadan 11 haftadır yayınlanmayan Savaşçı dizisiyle ilgili resmî bir açıklama yapılmadı. Fakat dizinin kadrosuna yeni isimlerin dahil olması dizinin devam edeceğinin sinyallerini açık bir şekilde veriyor. Diziye daha önce Adını Sen Koy dizisinde Ömer rolünde izlediğimiz Erkan Meriç katıldı. Erkan Meriç Savaşçı dizisinde Bektaş Subaşı rolüne hayat veriyor.

Savaşçı Dizisi Başlayacak Mı Final Mi Yaptı? Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi çekimleri geçtiğimiz Hafta başlayacaktı. Fakat dizinin başrol oyuncusu Kaan komutana hayat veren berk oktay dizi anlaşmasını feshetmiş ve Fox’un bir başka projesi olan yasak elma dizisi’ne geçmiştir. Başrol oyuncusunun ani  bir şekilde Ayrılması dizinin çekimlerinin ertelenmesine sebep olmuştur. Limon film dizinin yapımcısı olarak tekrar düzenli bir oyuncu kadrosu oluşturmaya başladı.

Ayrıca diziye veda eden isimlerden biri de Çiğdem rölüne hayat veren Gaye Turgut Evin. Hepimizin bildiği gibi Gaye Turgut Evin Tövbeler Olsun dizisinde Eda karakterini canlandırmaya başladı. Savaşçı dizisine vedası izleyenlerini üzdü. Savaşçı dizisi yeni karakterleriyle birlikte çekimlerine başladı. Ve çok kısa süre içinde yayın hayatına başlayacak.

Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak? Final mi yaptı? Soruları uzun süredir dizinin resmî instagram hesabına yapılan yorumlarla yanıt arıyor. Bu konuda merakları gidermek için Konuyla ilgili detaylı bir araştırma yaptık. Ve Savaşçı dizisinin çok kısa süre önce sete çıktığını ve en geç Ocak Ayı’nın ikinci haftasında ekrana geleceğini sağlam kaynaklardan öğrendik. Fakat bu konuda değişiklik olabilir. Detayları paylaşmaya devam edeceği.

Savaşçı dizisi final mi yaptı soruları ise yapım şirketi Limon Film tarafından resmî bir açıklamayla yanıtlanmalı. Fakat konuyla ilgili kimse resmî bir açıklama yapmıyor. Dizinin devam edeceğini kadroya dahil olan oyuncuların açıklanmasıyla öğreniyoruz. Savaşçı dizisi instagram hesabında Eylül ayında paylaşılan son fotoğrafın altında 2 binden fazla yorum bulunuyor. Savaşçı izleyicilerine en kısa zamanda yeni sezon tarihi ve fragmanı verilmelidir.

Savaşçı dizisi kadrosunda, Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli diziyi başrol olarak birlikte yürütecekler. Kendilerine başarılar dileriz.

 

<<Savaşçı Dizisi yeni oyuncu Bektaş kimdir öğrenmek için tıkla>>

Etiketler