Savaşçı Dizisi Bektaş Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Savaşçı Dizisi Bektaş Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Sezona 11 hafta ara veren Savaşçı dizisine yeni karakterler katılıyor. Savaşçı dizisi Bektaş kim, gerçek adı, kaç yaşında, oynadığı diziler…Heyecanla beklenen diziye eksilen oyuncular kimlerle tamamlanacak haberimizde.

Savaşçı dizisi Fox ekranlarında pazar akşamı ekrana gelen ve reytingleri yüksek yapımlardan biriydi. Fakat geçtiğimiz haziran ayında sezon finali yaptıktan sonra dizinin yeni bölümleri başlamadı. Bu da dizinin izleyicisini hayal kırıklığına uğrattı. Bunun üzerine dizinin başrol oyuncuları farklı projelerden gelen teklifleri kabul etti.

Savaşçı Dizisi Bektaş Kim, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Önce Kaan komutana hayat veren Berk Oktay, ardından Çiğdem komutan rolüyle dizide yer alan Gaye Turgut Evin Svaaşçı dizisinden ayrıldı ve başka projelerde rol almaya başladı. Limon Film imzalı dizisi Savaşçı’nın yeni bölüm çekimlerinin yakında başlayacağı Osman Taşçı’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı dizinin başrol oyuncularından Berk Oktay projeye veda etmişti.

Berk Oktay’ın diziye veda etmesiyle çekimler tamamen gecikti. Dizi için yeni bir başrol arayışına girilmedi çünkü Sarp Levendoğlu tek başrol olarak diziyi götürecek. Onun yerine yardımcı oyuncular dahil oluyor. Erkan Meriç de bu isimlerden biri. Savaşçı dizisinde Bektaş karakterine hayat veriyor.

Savaşçı Bektaş – Erkan Meriç Kim?

Oyuncu ve model olan Erkan Meriç 25 Temmuz 1986 Adana doğumludur. Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk alanında profesyonel eğitim almamıştır. Daha çok sporun farklı dallarında yer almıştır. İlgilendiği sporlar profesyonel olarak futbol oynadı, kalecilik yaptı. Ayrıca voleybol, yüzme, basketbol, body building gibi spor dallarıyla yakından ilgilendi.

Uzun boyu ve düzgün fiziğine güvenerek  modellik ajansına kaydolmuştur. Ve 2009 yılında düzenlenen Best Model of The Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Türkiye’nin en iyi erkek modeli ünvanına sahip olmuştur. Bu yarışmanın ardından Best Model of The World yarışmasına katılmış ve bu yarışmada da Dünya’nın en iyi erkek modeli olarak kayıtlara geçmiştir. Modellik sayesinde adını duyurduktan sonra İkimize Bir Dünya, Hayat Çizgisi ve kendisini tanıtan Adını Sen Koy isimli projelerde rol almıştır. Şimdi işe Savaşçı dizisinde Bektaş rolüne hayat verecek.

 

<<Uyanış Büyük Selçuklu tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler