Savaşçı Dizisi Savaş Kimdir? Rolü, Gerçek Adı

Savaşçı Dizisi Savaş Kimdir? Rolü, Gerçek Adı

Savaşçı dizisi uzun bir aradan sonra yeni kadrosuyla Fox Tv ekranlarına dönüyor. Yeni oyuncular merak ediliyor. Savaşçı dizisi Savaş kimdir, rolü, gerçek adı ayrıntılar haberimizde.

Fox Tv’nin 4 sezondur ekranlara gelen Savaşçı dizisi kadrodaki isimlerin birer birer dağılması ile ekranlara ara vermişti. Savaşçı 5.sezon için hazırlıklara başladı. Dizinin kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Son dönemde önemli isimleri transfer etmesiyle uzun zamandır ekrana gelmesi beklenen Savaşçı nihayet tekrar izleyici ile buluşuyor.

Savaşçı Dizisi Savaş Kimdir? Rolü, Gerçek Adı

Savaşçı dizisine Bektaş karakteri ile Erkan Meriç dahil olmuştu. Ardından Tamer Karadağlı Göktürk Albay karakteri ile uzun aradan sonra Savaşçı dizisi ile ekranlara döndü. Usta oyuncu Ediz Hun Gündüz Göktürk karakteri ile dizisinin yeni kadrosuna dahil oldu. Son olarak da Anıl Tetik, Savaş karakteri ile dizinin kadrosunda yer alıyor.

Savaşçı Savaş – Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik, 10 Haziran 1990 İstanbul doğumludur. Aslen Kırklarelilidir. Anıl Tetik, 1.86 metre boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Liseyi Uğur Koleji’nde okuduktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazandı. 2014 yılında bu üniversiteden Haliç Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne geçiş yaptı.

2010 ve 2011 yıllarında, Türkiye Motorsiklet 600cc Şampiyonası’nda birincilik elde etti. İkinci senesinde Milli Sporcu unvanını kazanarak Almanya ve Doğu Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etti. 2011 yılında Doğu Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon oldu. Şu anda Moto212 Yarış Takımı’nda yer almaktadır.

2012 yılında Survivor Ünlüler–Gönüllüler yarışmasına katıldı ve yarışmada üçüncülük elde etti. Survivor dönüşü Ayla Algan ile Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde İpek Bilgin ve Çağ Çalışkur ile oyunculuk teknikleri üzerine eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Alemin Kıralı dizisi ile yaşadı.

2015 yılında Survivor All Star yarışmasına katıldı. Yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süre oyunlara katılamadı ve bir müddet sonra yarışmadan elendi. Ardından 2016 yılında Hayat Bazen Tatlıdır, 2017 yılında Kızlarım İçin, 2019 yılında Tek Yürek dizisinde rol aldı. Son olarak Sol Yanım dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Şimdi ise Savaşçı dizisinin yeni kadrosunda yer alıyor.

 

 

<<Savaşçı dizisinin 2021 yeni oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler