Savaşçı Görkem İlbeyli Kimdir? Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Savaşçı Görkem İlbeyli Kimdir? Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Savaşçı dizisi uzun bir aradan sonra yeni kadrosuyla Fox Tv ekranlarına dönüyor. Yeni oyuncular merak ediliyor. Savaşçı Görkem İlbeyli kimdir, Ekin Mert Daymaz kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Fox Tv’nin 4 sezondur ekranlara gelen Savaşçı dizisi kadrodaki isimlerin birer birer dağılması ile ekranlara ara vermişti. Savaşçı 5.sezon için hazırlıklara başladı. Dizinin kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Son dönemde önemli isimleri transfer etmesiyle uzun zamandır ekrana gelmesi beklenen Savaşçı nihayet tekrar izleyici ile buluşuyor.

Savaşçı Görkem İlbeyli Kimdir? Rolü, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Savaşçı dizisine Bektaş karakteri ile Erkan Meriç dahil olmuştu. Ardından Tamer Karadağlı Göktürk Albay karakteri ile uzun aradan sonra Savaşçı dizisi ile ekranlara döndü. Usta oyuncu Ediz Hun Gündüz Göktürk karakteri ile dizisinin yeni kadrosuna dahil oldu. Anıl Tetik, Savaş karakteri ile dizinin kadrosunda yer aldığı açıklandı. Son olarak yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz, Görkem İlbeyli karakteri ile kadroya dahil oldu.

Savaşçı Görkem İlbeyli – Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Ekin Mert Daymaz, 2 Aralık 1990 Hollanda Arnhem doğumludur. Aslen Sivaslıdır. Ekin Mert Daymaz, 1.87 metre boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Haliç Üniversitesinde antrenörlük ve fitness okumaktadır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Not Defteri dizisinde Egemen karakteri ile yaşadı. Ardından 2015 yılında Çilek Kokusu dizisinde Volkan karakterini canlandırdı. Ardından pek çok dizi ve filmde rol alan oyuncu gençler tarafından çok beğenildi ve hayran kitlesi arttı. 2 milyon instagram takipçisi olan oyuncu son olarak 2018 yılında Ağlama Anne dizisinde Mert karakterini, 2020 yılında Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet Asmalı karakterini canlandırdı. Şimdi ise Savaşçı dizisinin yeni kadrosuna dahil oldu.

Rol Aldığı Diziler:

2020-Gençliğim Eyvah (Ahmet Asmalı)

2018-Ağlama Anne (Mert)

2017-Payitaht Abdülhamid (Arif)

2017-Kırlangıç Fırtınası (Şahin)

2016-Hayat Sevince Güzel (Savaş)

2015-Çilek Kokusu (Volkan)

2014-Not Defteri (Egemen)

Rol Aldığı Sinema Filmleri:

2020-Herşeye Rağmen (Orhan)

2019-Ölü Yatırım

2018-Aşktroloji (Cem)

 

<<Savaşçı dizisi 2021 yeni oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler