Savaşçı Teğmen Selcen Efe Kimdir? Seranay Aktaş Kim?

Savaşçı Teğmen Selcen Efe Kimdir? Seranay Aktaş Kim?

Yeni oyuncu kadrosuyla yakında Fox Tv ekranlarında devam edecek olan Savaşçı dizisinin yeni oyuncuları merak ediliyor. Savaşçı Teğmen Selcen Efe kimdir, Seranay Aktaş kim? ayrıntılar haberimizde.

Başlamasına sayılı günler kalan Fox Tv’nin Savaşçı dizisi 5.sezon bomba gibi geliyor. Yeni oyuncularla yoluna devam eden Savaşçı dizisi önemli isimlerle anlaştı. Uzun bir aradan sonra yeni kadrosuyla Savaşçı dizisi ekranlara dönüyor.

Savaşçı Teğmen Selcen Efe Kimdir, Seranay Aktaş Kim?

Teğmen Selcen Efe, Kılıç Timi’nin sağduyulu, soğukkanlı, bilgili, mantıklı hareket eden sinirlerine hakim askeridir. Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un acele ve fevri hareketlerini dengeleyen, sinirle aldığı kararlara mantık getirmektedir. Selcen Efe, Balıkesir’in Gönen ilçesinde doğmuştur. Selcen, asker olmayı küçük  yaştan beri hayal etmiştir. Polis çocuğu olduğu için bu bilinçle ve arzu ile büyümüştür. Birçok spor dalına yeteneği olan Selcen Efe, özellikle yakın dövüş konusunda çok başarılıdır. Yakın dövüş dalında katıldığı turnuvalardan birçok ödül kazanmıştır. Selcen Efe, hedefine ulaşana kadar asla vazgeçmez, gece gündüz uyumadan çalışır, sonuca ulaşmak için elinden geleni yapar.

Seranay Aktaş Kimdir?

Serenay Aktaş, 1 Ekim 1993 İstanbul doğumludur.  Futbol kariyerine 15 yaşında Zeytinburnuspor’da başlamış, iki sezon sonra Antalyaspor’a transfer olmuştur. 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor Kadın Futbol Takımında oynadı. Antalyaspor’da 3 sezon oynadıktan sonra 3.Lig’de yer  alan Beşiktaş’a transfer oldu. Asıl tanınması katıldığı Survivor yarışma programı ile oldu. Yarışmanın ardından birçok reklam filmi, klip ve dizilerde oyunculuk teklifleri aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Kanıt, Umut Yolcuları ve Türk Malı dizileriyle yaşadı. Çılgın Dershane 3 filminde Merve karakterini canlandırdı. Ardından  birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Dünya Hali sinema filminde Masal karakterini canlandırdı.

 

<<Savaşçı 2021 yeni oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler