Sefirin Kızı Nare Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?

Sefirin Kızı Nare Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?

Pazartesi akşamlarının yayınlanan aşk konulu dizisi Sefirin Kızı’nda sürpriz bir gelişme yaşandı. Sefirin Kızı Nare neden yok? Ne zaman gelecek?

2. Sezonuyla ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinde talihsiz bir olay yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül Doğulu son zamanlarda yaşadığı kontrol dışı hızlı kilo kaynı nedeniyle hastaneye gitti. Ve geçirgen bağırsak enfeksiyonuna yakalandığı açıklandı. Hızlı ve istemsiz kilo kaybının yanı sıra halsizlik yaşayan Neslihan Atatürk Doğulu 10 günlük rapor aldı. Bu durumda dizinin yeni bölümlerinde yer alamayacak. İzleyenler Sefirin Kızı Nare neden yok? Neslihan Atagül diziye ne zaman gelecek? Sorularını merak etti.

Sefirin Kızı Nare Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?


Neslihan Atagül 10 günlük istirahat ve tedavinin ardından sağlık durumu el verilirse setlere geri dönecek. Bu süre zarfında dizinin çekimlerine ara vermek yerine senaryoda yapılan ufak tefek değişikliklerle dizinin yeni bölümü yayınlanacak. Neslihan Atagül iki bölüm sonra Sefirin Kızı dizi setine dönecek. Başrollerinde Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Sefirin Kızı yeni bölümleriyle pazartesi akşamları ekrana gelmeye devam edecek.

Sefirin Kızı Çekimleri Muğla’da yapılıyor. Oyuncular çekimler için uzun süredir Muğla’da bulunmak zorundalar. Hava değişikliği ve yoğun çalışma saatleri nedeniyle zaman zaman sağlık sorunları yaşanıyor. Neslihan Atagül’ün son zamanlarda hızla kilo verdiği seyircilerin de dikkatini çekmişti. Kendisini sette halsiz ve yorgun hisseden Neslihan Atagül hastanede yapılan tetkikler sonucunda geçirgen bağırsak enfeksiyonu teşhisi kondu ve daha çok dinlenme ve istirahat ile hastalığın geçeceği doktorlar tarafından önerildiği için başarılı oyuncu rapor almak zorunda kaldı.

Şu günlerde sağlığın her şeyden daha önemli olduğu bilindiği için seyircilerin durumu anlayışla karşılayıp Neslihan Atagül’e sosyal medya hesabından geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini görüyoruz. Eşi Kenan Doğulu Neslihan Atagül’ü bir an olsun yalnız bırakmıyor. Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinde neden yok ne zaman gelecek sorularını yanıtladık. İki bölüm sonra güzel oyuncu diziye dahil olacak.

 

<<Neslihan Atagül Sefirin Kızından kesin ayrıldı mı, neden ayrıldı son açıklama öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum