Sefirin Kızı Sahra Diziden Neden Ayrıldı? Deniz Işın’ın Yeni Dizisi Ne?

Sefirin Kızı Sahra Diziden Neden Ayrıldı? Deniz Işın’ın Yeni Dizisi Ne?

Pazartesi akşamları ekrana gelen dram ve aşk konulu dizi kayıplar vermeye devam ediyor. Sefirin Kızı Sahra diziden neden ayrıldı? Deniz Işın yeni dizisi ne?

Başrollerinde Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Sancar Efe ve Nare’nin efsanesi yayın hayatına devam ediyor. Bu ara fazlasıyla yaşanan yaprak dökümleri izleyiciyi şaşırtıyor. Geçtiğimiz günlerde Sefirin Kızı hikayesini kaleme alan Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz yoruldukları için kalemlerini, Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’a devrettiklerini açıklamıştı. İzleyici sezon ortasında gerçekleşen senarist değişikliğine tepki göstermişti.

Sefirin Kızı Sahra Diziden Neden Ayrıldı? Deniz Işın’ın Yeni Dizisi Ne?

Şimdi ise diziye 27. Bölümde dahil olan Deniz Işın senaryo gereği ayrılıyor. Projeye Akın’ın kardeşi ve Sancar’ın doktoru olarak katılan Sahra karakterinin dizideki hikayesi bitti. İzleyici Sahra ve Gediz çiftini birbirine çok yakıştırmıştı. Fakat Gediz Sardıçı için Sahra’yı yok etmeyi göze almıştı. Yaşananlardan sonra Sancar Gerdiz’i affedecek mi bunu ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz. Şimdi dizinin güzel oyuncusu Sahra neden ayrıldı? Deniz Işın’ın yeni dizisi ne sorularını yanıtlayalım.

Sahra’nın diziye dahil olmasıyla dengelerde büyük değişiklik olacak sanarken yeteri kadar ilgi çekmedi. Fakat şimdi diziden ölerek ayrılıyor olması her şeyi alt üst edecek. Sahra’yı kim öldürdü, neden öldürdü bunlar daha çok konuşulacak.

Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın 7 bölümdür başarıyla görevini sürdürüyor. Bir kaç bölüm sonra senaryo gereği diziden ayrılacaktı fakat kendi kararıyla daha erken ayrılmak istedi ve senaryoda ufak bir değişiklikle diziye önümüzdeki bölümde veda edecek. Sefirin Kızı Muğla’nın Bodrum ilçesinde gerçekleştiği için oyuncuların İstanbul’dan ve ailesinden uzak kalması zor oluyor. Deniz Işın’ın da diziden ayrışma nedenlerinden biri de bu süreçte ailesinden uzak kalmak istememesi.

Sefirin Kızı Sahra Kim? Deniz Işın

28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya doğmuştur. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını yapmıştır. Oyunculuk çocukluk hayali olan Deniz Işın hayallerinin peşinden İstanbul’a taşındı. Bu süreçte 2 sene İzmir’de, 1 sene de İstanbul’da tiyatro üzerine eğitimler aldı.  2017’de Lysistrata oyununda Lysistrata, 2018’de You Can’t Take It With You oyununda Alice karakterini oynadı.

 Deniz Işın oyunculuk sektörüne önce reklam filmleriyle giriş yapmıştır. 28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Türk Telekom reklamı, Ülker Piko reklamı, Coca-Cola reklamı, Vodafone reklamı, Teknosa reklamı, Artema reklamı. Sonrasında Yine Star Tv’de yayınlanan İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol almıştır.

 

<<Sefirin Kızı dizi kıyafetleri ve markalarını görmek için tıkla>>

Etiketler