Sen Çal Kapımı Eda’nın İsteme ve Kına kıyafeti Markaları, Fiyatı

Sen Çal Kapımı Eda’nın İsteme ve Kına kıyafeti Markaları, Fiyatı

Cumartesi  akşamlarının favori dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı yayınlanmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı Eda’nın İsteme ve Kına kıyafeti markaları ve fiyatı nedir?

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Özçivit’in yer aldığı yerli romantik komedi Sen Çal Kapımı sevenleriyle her cumartesi akşamı buluşuyor. Dizinin izlenme oranlarında önemli düşüşler yaşanıyor fakat YouTube’da fragmanın çok izlenen dizi olarak kayıtlara geçiyor.

Sen Çal Kapımı Eda’nın İsteme ve Kına kıyafeti Markaları, Fiyatı

Başroller arasındaki uyum çok sevildi. Eda ve Serkan Bolat karakterinin sahneleri çok izleniyor. Genellikle genç kitleye hitap ediyor. Dizinin en son yayınlanan Bölümünde Eda’nın isteme ve Kına gecesi kıyafetlerinin markaları ve fiyatları merak edildi.

 

Genellikle tarzıyla giyimiyle, makyajıyla saç modeliyle en çok takip edilen ve örnek alınan isimlerden Hande Erçel’in dizide kullandığı her şey çok dikkat çekiyor ve araştırılıyor. Bu hafta yayınlanan bölümde çiftin önce istemeleri gerçekleşecek ardından da eğlenceli bir kına gecesi yaşanacak. Kına gecesinde giydiği kırmızı elbise ve istemede giydiğimi lacivert mini elbisenin markasının merak edileceğini tahmin ediyoruz.

Eda’nın Sen Çal Kapımı dizisi yeni Bölümünde  giydiği kına elbisesi markası Duoze Studio markadır. Fiyatını instagram hesabından iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı dizisi Eda’nın isteme akşamında giydiği lacivert elbisenin markasını araştırıyoruz en kısa sürede paylaşacağız.

Hande Erçel’in daha önce dizinin 13. Bölümünde giydiği somon rengi elbisesi de yine Douze Studio markadır.

Sizler de merak ettiğiniz dizi kıyafetlerini yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizin için araştırıp sayfamızda paylaşırız.

 

<<Sen Çal Kapımı dizi kıyafetleri, markaları ve fıyatlarını görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

<<Alev Alev dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler