Sen Çal Kapımı Prens Seymen Kimdir? Nereden Tanıyoruz?

Sen Çal Kapımı Prens Seymen Kimdir? Nereden Tanıyoruz?

Yayın hayatına tüm hızıyla devam eden Fox Tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni oyuncuları kadrosuna dahil etmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı Prens Seymen kimdir? Nereden tanıyoruz?

Yayın gününde yapılan değişiklikle cumartesi akşamları sevenleriyle buluşan Sen Çal Kapımı reytingleri yükseltmek, heyecanı artırmak be izleyiciyi meraklandırmak için yepyeni oyuncuları kadroya alıyor. Son olarak Eda’nın zengin babaannesi Semiha gelmişti. Şimdi ise Dubai Prensi Seymen rolüyle diziye yeni bir kan olacak Mert Öcal katılıyor.

Sen Çal Kapımı Prens Seymen Kimdir? Nereden Tanıyoruz?

Son olarak Masterchef 2020 yarışmasında konuk olarak katılan Mert Öcal Survivor 2020 ünlüler takımında 13 hafta başarıyla yarışmış ve her şeye itiraz ettiği için itiraz eden lakabıyla anılmıştır. Yarışma boyunca parkurlarda çok fazla şikayette ve itirazda bulunan Mert Öcal’ı arkadaşları ve izleyiciler  bu şekilde hatırlıyor. Sen Çal Kapımı Prens Seymen kimdir? Kaç yaşında, oynadığı Diziler ve kendisini nereden tanıyoruz? Tüm soruların cevabı haberimizde.

Sen Çal Kapımı dizisine dahil olan ve büyük ihtimal diziye katılmasıyla Eda’ya aşık olması bir olacak olan Mert Öcal kadroda uzun süreli kalmayacak. Ali Ersan Dursun ve İsmail Ege Şaşmaz gibi kısa süreliğine yer alacak. Dizide izleyicinin heyecanını diri tutmak için yapılan stratejik hamleler.

Sen Çal Kapımı Mert Öcal – Dubaili Prens Seymen

29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da gözlerini dünyaya açtı. Fiziğine güvenen Mert Öcal çevresinin de desteğiyle Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve başarılı oldu. 2004 Best Model of The World yarışmasını da kazandı. Bu şekilde yapımcılar tarafından tanındı Yurt dışında ve yurt içinde birçok markanın katalog çekimi ve defilelerde görev aldı.

Daha sonra oyunculuğa yönelmeye karar verdi Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Yabancı Damat, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz, İsimsizler, Aşk Yeniden gibi çeşitli dizilerde rol aldıktan sonra Arka Sokaklar dizisinde görev aldı. Son olarak 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasının ünlüler takımında performans gösterdi. Şimdilerde Fox ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı Prens Seymen rolüyle izleyicisine kavuşuyor.

Sen Çal Kapımı Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı birbirine aşık ama bir türlü kavuşamayan, sürekli yan yana olan ama ilişkileri olmayan klişe bir Türk dizisi olmasına rağmen yayın hayatına başarıyla devam ediyor. Şimdi ise Dubai’den gelen Prens Seymen’in diziye katılmasıyla aşkları tekrar sınanacak.

 

<<Sadakatsiz Bahar kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler