Sen Çal Kapımı Serkan Neden Yok, Ne Zaman Gelecek?

Sen Çal Kapımı Serkan Neden Yok, Ne Zaman Gelecek?

Sen Çal Kapımı dizisi sürpriz bir haftanın finalinin ardından heyecanla yeni bölüm için bekleniyor. Sen Çal Kapımı Serkan neden yok,  Ne zaman gelecek, Nerede?

Sonunda Eda ve Serkan’ın mutluluklarına tanık olacağını bekleyen izleyici dizinin yayınlanan son bölümünün finalinde büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Çiftin düğün gününde Serkan’ın içinde bulunduğu uçağın kaza sonucunda düşmesiyle Eda gelinliğiyle öylece kaldı. Şimdi herkes ortadan kaybolan Serkan Bolat’a ne olduğunu merak ediyor. Sen Çal Kapımı Serkan neden yok? ne zaman gelecek? soruları da seyirci tarafından araştırılıyor.

Sen Çal Kapımı Serkan Neden Yok, Nerede, Ne Zaman Gelecek?

Sen Çal Kapımı son bölümde Eda’nin istemesi kınası derken heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşandı. Tam çiftin kavuşmasına tanık olacağız derken Serkan Bolat ortadan kayboldu. Serkan Bolat’ın ölmeyeceğini söyleyebiliriz. İki ihtimal var. Serkan’ın içinde bulunduğu uçak düşse bile Serkan Bolat sadece hafızasını kaybedecek. Ve Eda’yı hatırlaması uzun zaman alacak. Diğer bir ihtimal ise Eda’nın babaannesi Seniha’nın Serkan’ı kaçırttığı yönündeki tahminler.

Sen Çal Kapımı dizisine Serkan ne zaman dönecek? Ne zaman diziye tekrar dahil olacak?  Bu hafta yayınlanacak olan bölümün final sahnesinde Serkan’ın ortaya çıkacağını ve dizinin orada biteceğini düşünüyoruz. Ardından Serkan Bolat tahmin edildiği gibi hafızasını kaybettiyse Eda’nın kendisini hatırlatması uzun zaman alacak.

Bugüne kadar Serkan ve Eda’nın birleşmesi beklenirken yeniden birbirlerine aşık olması ile diziye ayrı bir heyecan katılmaya çalışılıyor. Son zamanlarda düşen reytinglerin tekrar yükselmesi için senaryoda önemli değişiklikler yapılıyor. Özellikle son bölümde yaşanan küvet sahnesi olay olmuştu. Şimdi ise dizinin başrol oyuncusunun ortadan kaybolması gibi bir hikaye ile tekrar izleyici kitlesi artırılmaya çalışılıyor. Bu izleyicinin ilgisini ne kadar çeker bunu ilerleyen bölümlerde izleyerek göreceğiz.

Sen Çal Kapımı dizisi Serkan Neden yok? Ne zaman dönecek? Nerede? Bu sorular bu haftanın en çok yanıt bekleyen soruları arasında. Sizler Sen Çal Kapımı dizisinde yaşanan son olaylar hakkında ve senaryonun gidişatı ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

 

<<Sen Çal Kapımı Eda’nın isteme ve kına kıyafetleri, markaları görmek için tıkla>>

<<Sen Çal Kapımı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler