Seni Çok Bekledim Ayliz Kim? Kıyafetleri Ve Markaları

Seni Çok Bekledim Ayliz Kim? Kıyafetleri Ve Markaları

Seni Çok Bekledim dizisi yayın hayatına başlamak için geri sayımda. Seni Çok Bekledim dizisi Ayliz kim, Kıyafetleri ve markaları hakkında merak edilenler…

Son zamanlarda ekrana gelen diziler arasında dikkat çeken Seni Çok Bekledim sezona başarılı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Konusu ve oyuncularıyla özellikle sosyal medyada büyük bir ilgi gören dizide Ayliz karakterine son zamanların yıldızı parlayan oyuncusu İrem Helvacıoğlu hayat veriyor.

Seni Çok Bekledim Ayliz Kim, Kıyafetleri Ve Markaları?

Ayliz ve Kadir hiç beklemedikleri bir anda birbirlerinin hayatına girecek. Mucizevi bir aşkın başlangıcıyla bir anda kendi hikayelerini yazarken bulacaklar. Karşılarına çıkan hiçbir engel bu aşkın önüne geçemeyecek. Güzel bir aşk hikayesi izleyeceğiz. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu arasındaki yaş farkına rağmen çiftin uyumunu seyirci oldukça beğendi.

Star Tv’de yayınlanan ve Erzincan’da başlayan, Katar’dan İstanbul’a uzanan bir hikayeyi izlerken hepimiz kendimizden izler bulacağız. Dişiyle tırnağıyla kazıyarak başarılı ve zengin bir iş adamı olmayı başaran Kadir’in Ayliz’le yollarının kesişmesi hayatını değiştirecek. Zengin oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi  sezona iyi bir giriş yapacak.

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

Seni Çok Bekledim Ayliz kim sorusunu yanıtladık şimdi Ayliz rolüyle karşımıza çıkan İrem Helvacıoğlu’nu detaylı bir şekilde tanıyalım. Yıllar geçse de Sen Anlat Karadeniz dizisi Nefes olarak hatırlayacağımız İrem Helvacıoğlu, 2 Ocak 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır.

30 yaşında olan oyuncu kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkıyor. 2010 yılından itibaren küçük rollerle başlayan oyunculuğu bugün Reyting rekorları kıran dizilerde oynamasına sebep olmuştur. 2010 yılında Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl Nurbanu Sultan, 2013 Kurtlar Vadisi Pusu – Esra Türkmen, 2015 Güneşin Kızları Tuğçe, No:309 Pelinsu, 2017 Babası Aslı, Sen Anlat Karadeniz Nefes, son ve güncel olarak Seni Çok Bekledim Aylin olarak izliyoruz.

İrem Helvacıoğlu’nun yıldızı ATV ekranlarında 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisiyle olmuştur. Kadına şiddeti konu alan ve bu konuda duyarlılık oluşturan diziyle birlikte popülerliği de arttı. İrem Helvacıoğlu’nun kişisel instagram hesabında 3 milyon 6 yüz bin takipçisi bulunuyor. Toplam 232 fotoğrafı bulunuyor. Hesabını aktif olarak kullanıyor.

Seni Çok Bekledim Ayliz’in sevgilisi kim sorusuna gelince, İrem Helvacıoğlu yaklaşık bir yıldır kimseyle aşk yaşamıyor. İrem Helvacıoğlu fiziksel özelliklerine gelince 170 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Günlük hayatında oldukça sade ve spor giyinmeyi tercih eden güzel oyuncu dizide de çok abartılı kıyafetler kullanmıyor. Seni Çok Bekledim Ayliz’in kıyafetlerini, markalarını ve fiyatlarını her hafta güncel olarak paylaşacağız.

1.bölüm

Seni Çok Bekledim Ayliz 1.bölümde giydiği yeşil elbise markası Bershka ve fiyatı 50 TL’dir. (Tükenmiş)

Ayliz’in 1.bölümde giydiği ekru elbise markası Yargıcı ve fiyatı 240 TL’dir. Trendyol’da bulabilirsiniz.

2.bölüm

Ayliz’in 2.bölümde giydiği mavi elbise markası Urban Muse ve fiyatı 300 TL’dir.

Ayliz’in 2.bölümde giydiği gri desenli kaban markası Barrus London ve fiyatı 1500 TL’dir. Trendyol’da bulabilirsiniz.

3.bölüm

Ayliz’in 3.bölümde giydiği kaban markası Barrus London’dur.

Ayliz’in 3.bölümde giydiği kombin; kaban markası Perspective, kazak markası Joinus.tr‘dir.

Ayliz’in 3.bölümde giydiği kazak markası Joinus.tr ve fiyatı 240 TL’dir. Aynı kazak Sen Çal Kapımı, Maraşlı dizilerinde de giyilmişti.

4.Bölüm

Ayliz’in 4. bölüm kombini markası Nocturne ve fiyatı 575 TL ve 240 TL’dir.

Ayliz’in 4. bölüm giydiği elbise markası Plisse Designe ve fiyatı 380 TL’dir. Trendyolda bulabilirsiniz.

5.bölüm

Ayliz’in 5. bölüm giydiği kaban markası Di Project ve fiyatı 1500 TL’dir.

Ayliz’in 5. bölüm giydiği takım markası Attolyetesvikiye ve fiyatı 388 TL’dir.

6.bölüm

Ayliz’in 6. bölüm giydiği ceket markası Stradivarius ve fiyatı 400TL’dir.

7.bölüm

Ayliz’in 7. bölümde giydiği gelinlik markası Barruslondon ve fiyatı 10000TL’dir.

Ayliz’in 7. bölümde giydiği kaban markası Perspective ve fiyatı 900TL’dir.

<<Seni Çok Bekledim tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

<<Son Yaz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler