Seni Çok Bekledim Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar, Jenerik Müziği

Seni Çok Bekledim Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar, Jenerik Müziği

Star Tv’de yayınlanmak için gün sayan Seni Çok Bekledim dizi müzikleri, çalan şarkılar, jenerik müziği, kim söylüyor soruları en çok araştırılan konular arasında. Detaylar haberin devamında.

Özcan Deniz’in rol aldığı dizilerde  şarkılar ve müzikler hep ön planda oluyor. Seni Çok Bekledim dizisi içinde aynı durum söz konusu. Dizinin jenerik müziği için özel bir ekip çalışıyor. Ayrıca dizide farklı sanatçılara aile şarkılar da yayınlanacak.

Seni Çok Bekledim Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar, Jenerik Müziği, Kim Söylüyor?

Seni Çok Bekledim dizisinde Şebnem karakterine hayat veren ve müzikle ilgilinen bir isim var. Seyirci daha çok Seni Çok Bekledim Şebnem’in söylediği şarkı, sözleri, kim söylüyor gibi araştırmalar yapacak.

Ayrıca Özcan Deniz gibi sesi oldukça güzel bir oyuncunun da şarkılarını duymak isteriz. Fakat oyuncunun prensip gereği kendi dizilerinde şarkı söylemediğini biliyoruz. Ayliz karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu daha önce rol aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde çok defa şarkı söylemişti belki ilerleyen bölümlerde Seni Çok Bekledim dizisi için de stüdyoya girer. Seni Çok Bekledim Dizisinde Çalan Şarkılar, Jenerik Müziği, Kim Söylüyor? Sorularını zaman için tüm şiste halinde paylaşacağız.

Seni Çok Bekledim dizisi ilk bölüm çekimleri  Katar’da gerçekleşti. Katar Doha’nın eşsiz manzara ve mekanlarında çekimler gerçekleşti. Çölün denizle buluştuğu doğa harikası bir çok yerde dizinin sahneleri kayıta alındı. Bu sahnelerde mutlaka müzikle meç edilecektir. Seni Çok Bekledim dizisi 1. Bölümde çalan şarkılardan başlayarak bölüm bölüm bütün şarkıları, müzikleri ve kimin söylediğini sizlerle paylaşacağız.

Gerçekten muhteşem bir kurgu ve profesyonel bir oyuncu kadrosuyla çalışan bir ekip var. Dizi için hiçbir masraftan kaçılmadı. Erzincan’dan Katar’a Katar’dan İstanbul’a uzanan hem aşk hem de aile dizisi. Dizide bol bol şarkı dinleyeceğiz. Çünkü aşkın olduğu her yerde mutlaka müzik de vardır. Bunu Özcan Deniz’in eski dizilerinden de biliyoruz.

 

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri ve markaları görmek için tıkla>>

Etiketler