Seni Çok Bekledim Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Hangi Günler

Seni Çok Bekledim Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Hangi Günler

Star Tv’nin merakla beklenen ve uzun zamandır tanıtımları yapılan Seni Çok Bekledim dizisi tekrarları ne zaman? Hangi günler?

Kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için Seni Çok Bekledim dizisi tekrarları ne zaman, hangi günler soruları da araştırılıyor. Seni Çok Bekledim dizisi 29 Ocak cuma akşamı izleyiciyle buluşacak. Dizinin yayınlandığı cuma akşamı Show Tv’de Ramo, Tv8’de Kırmızı Oda, Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar, TRT’de Payitaht Abdülhamid, yayınlandığı andan itibaren reytingleri çok yüksek seyreden Son Yaz ve ATV Akıncı dizileri yer alıyor.

Seni Çok Bekledim Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Hangi Günler

Tün bu başarılı yapımların karşısına rakip olarak çıkan Seni Çok Bekledim dizisi cuma akşamı yayınlanacak. Dizinin dezavantajı sezon ortasına başlayacak olması. Tüm diziler belirli izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor. Seni Çok Bekledim dizisini merak edenler ve izlemek isteyenler için Seni Çok Bekledim dizisi tekrar günlerini sizlerle paylaşacağız.

Seni Çok Bekledim dizisi 29 Ocak cuma 20.00’da yeni bölümü yayınlanacak. Ardından 00.30’da dizinin tekrarı yayınlanacak. 30.01.2021 tarihi 13.00’da dizinin tekrarı yeniden yayınlanacak. Ardından 15.30’da Seni Çok Bekledim dizisi tekrar yayınlacak. Pazar gecesi 00.30’da Seni Çok Bekledim dizisi tekrarı ekrana gelecek.

Seni Çok Bekledim dizisiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri olan tekrarları hangi gün ve hangi tarihte konularını sizlerle paylaştık. Seni Çok Bekledim dizisini sizler nasıl buldunuz? Dizi cuma akşamları yüksek izlenme oranı yakalar mı?

Farklı konusu ve dev oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizinin başrolünde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Etkileyici bir aile dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizide Erzincan’da başlayan bir hayatın İstanbul’a uzanan hikayesi anlatılıyor. Küçük bir tesadüfün sebep olduğu büyük bir aşk da yine dizinin hikayesinin ana temasını oluşturuyor.

Skala Yapım ve Dnz Yapımın birlikte üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ, senaryosunu Özcan Deniz’in kaleme aldığı Seni Çok Bekledim dizisinde başroller dışında çok kaliteli oyuncular yer alıyor. Caner Şahin, Durul Bazan, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Nihan Büyükağaç ve Hakan Ummak gibi isimler bulunuyor.

 

<<Seni Çok Bekledim dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler