Seni Çok Bekledim Erol Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Seni Çok Bekledim Erol Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yayın hayatına başlayan Diziler arasında en çok dikkat çeken Seni Çok Bekledim Erol kim, gerçek adı,  Kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı?

Son dönemde yıldızı parlayan isimlerinden biri olan İlhan Şen,  Erol karakterine hayat verecek. Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz’in canlandırdığı Kadir karakterinin genç  ve yakışıklı kardeşine ise İlhan Şen hayat veriyor. Erol rolüyle dizide daha da dikkatleri üzerine çekecek.

Seni Çok Bekledim Erol Kim, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Erzincan’da başlayan ve İstanbul’a uzanan yaşanmış bi hayat hikayesinden uyarlanan dizide  Kadir ne kadar işkolik ve disiplinli bir iş adamıysa kardeşi Erol da o kadar hayatı yaşamıyı seven daha deli dolu bir gençtir. Birbirinden zıt iki kardeşin himayeye kattıkları da izleyiciyi etkileyecek.

Seni Çok Bekledim dizisinde Erol olarak izleyici karşısına çıkan İlhan Şen geçtiğimiz haftalarda Ramo dizisinden senaryo gereği ölerek ayrılmıştı. Çok zaman geçmeden kendisine Seni Çok Bekledim dizisinden teklif geldi. Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür ve Durul Bazan gibi usta isimlerle çalışma fırsatını kaçırmayan İlhan Şen teklifi hemen kabul etti.

Seni Çok Bekledim Erol- İlhan Şen Kim?

19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelen  İlhan Şen 2 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul’da tamamladıktan sorma üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Çevresinin de desteği ile 2008 yılında katıldığı Türkiye’nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ancak birinci olamadı. En İyi Mayo Modeli kategorisinde birinci oldu. 2009 yılında tekrar şansını denedi ve bu sefer Türkiye’nin En İyi Modeli seçildi.

Daha sonra Bulgaristan’da düzenlenen Dünyanın en iyi modeli yarışmasında ülkemizi temsil etti ve Avrupa birincisi oldu. Modellik konusunda tecrübeler edindikten sonra oyunculuğa merak saldı ve bu konuda kısa sürede olsa eğitim aldı. Ve oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi dizisiyle adım atmıştır. Ardından fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Erman Façalı rolüyle karşımıza çıktı.

Çok kısa süre ekrana gelen Mehmed Bir Cihan Fatih’i dizisinde de rol almıştır. Ardından Show TV’de yayınlanan Ramo dizisinde kendisini izledik. Şimdiler ise Seni Çok Bekledim Erol olarak karşımıza çıkıyor.

 

<<Seni Çok Bekledim tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler