Seni Çok Bekledim Hangi Ülkede Çekiliyor? Katarın Neresinde?

Seni Çok Bekledim Hangi Ülkede Çekiliyor? Katarın Neresinde?

Seni Çok Bekledim dizisi heyecan dozu yüksek sürpriz gelişmeleriyle çok yakında başlıyor. Seni Çok Bekledim hangi ülkede çekiliyor? Katar’ın neresinde?

Özcan Deniz Kadir rolüyle , ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamını canlandırırken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde duran fotoğrafçı Ayliz karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Bugüne kadar sürekli birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına hiç beklenmedik bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.

Seni Çok Bekledim Hangi Ülkede Çekiliyor? Katarın Neresinde?

Erzincan’da başlayan hikaye Katar’a oradan da son durak olarak İstanbul’a uzanacak. Seni Çok Bekledim dizisi Katar sahneleri çok konuşulacak. İzleyenler dizinin ilk bölümünde Seni Çok Bekledim hangi ülkede çekildiğini?Katar’ın neresinde? sorularını merak edecek. Seni Çok Bekledim çekimleri için ekip Katar’a gitti. Katar’ın başkenti Doha’da deniz ve çölün birleştiği muhteşem manzarada eğlenceli çekimler yapıldı. Oyuncular hem dizi için çekim yaparken hem de çok eğlendiler.

Doha Katar’ın başkenti ve en büyük şehridir. Basra körfezi kıyısında yer alan Doha şehrinin bir milyonu aşkın nüfusu bulunuyor. Doğa şehrinde kış mevsimi yoktur denilebilir. Aralık ,Ocak, Şubat ayları ilkbahar, Ekim, Mayıs, nisan aylarında 30-40 derece, ve Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında ise adeta çekenin andıran sıcaklık değerleri görülüyor. Genel olarak yaşanabilir bir şehir. Kum fırtınaları çok fazla yaşanır ve yaşandığında göz gözü görmez. Tatil şehridir gelirinin çocuğunu turizmden kazanır.

Seni Çok Bekledim dizisi hangi ülkede çekildiği ve Katarın neresinde sorularının yanıtını sizler için araştırdık ve şehirle ilgili yüzeysel de olsa açıklamalar yaptık. Dizi başladığında ve Katar sahnelerini izlediğimizde kış mevsimi yaşandığı için  hepimiz oralarda olmak isteyeceğiz. Sahneler izledikçe içimizi ısıtacak.

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yolları Katar’da kesişecek ve sonrasını heyecanla izleyip göreceğiz.

 

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler