Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Hangi Ülke, Şehirde?

Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Hangi Ülke, Şehirde?

Her projesi mutlaka tutulan Özcan Deniz’in Seni Çok Bekledim dizisi de heyecanla ekrana geleceği günü bekliyor. Seyirci şimdiden Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor sorusuna yanıt arıyor.

İrem Helvacıoğlu ile başrol paylaşan Özcan Deniz dizinin sadece oyunculuğunu değil tüm detaylarıyla yakından ilgileniyor. Farklı senaryosu ile izleyiciye yeni bir hikaye sunan Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor sorusu çokça sorulacak çünkü dizinin ilk bölümleri yırt dışında gerçekleşti. Seni Çok Bekledim hangi ülkede çekiliyor?

Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Hangi Ülke, Şehirde?

Dizinin en başında Erzincan’ın Munzur dağlarını  eteklerinde Üzümlü köyünde Kadir’in çocukken kardeşinin doğumu sırasında ailece enkaz altında kalmasıyla başlayacak. Başında derin bir dram konusu olan dizi için Erzincan’da aynı yerde özel bir set kuruldu. Seni Çok Bekledim dizisi için hiç bir masraftan kaçınılmadı ve gerçek yaşanan hikayedeki kişi ve olaylara bağlı kalınarak mekanlar özel olarak seçildi.

Dizinin başlangıç noktası Katar’da başlıyor. İlk bölüm sahnelerinin çoğu Katar’da yapıldıktan sonra Erzincan’a geçilecek ve buradaki çekimler tamamlandıktan sonra dizi İstanbul’da devam edecek. Seni Çok Bekledim Ayliz ve Kadir’in yolları burada kesişecek. Dizinin çekimleri bitikten sonra Türkiye Katar Büyükelçisi Mustafa Göksu da oyuncular ve dizinin yapımcısı Nursel Şeyma Öztürk tarafından ziyaret edildi.

Seni Çok Bekledim dizi çekimlerinin yurt dışı etabı tamamlanır tamamlanmaz oyuncular İstanbul’a dönüş yaptı. Ve Erzincan çekimleri için tekrar oraya gidildi. Çekimlerin geri kalan tüm bölümleri İstanbul’da gerçekleşecek. Katar- Erzincan ve İstanbul üçlüsünden nasıl bir başlangıç çıkacak izleyici de çok merak ediyor.

Daha önce yaşanmış bir hikayeden ekrana uyarlanacak. Erzincan’dan Katar’a ve Katar’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi. Gerçek bir hikayeden uyarlama Seni Çok Bekledim farklı coğrafyaların etkilerini hissettirecek. Şu sıralar gerçek yaşanmış hayat hikayeleriyle dolu olan dizilere bir yenisi daha ekleniyor.

Dizinin ilk bölümlerinde Seni Çok Bekledim dizisi hangi şehirde, ülkede, semtte hatta köyde çekiliyor sorularıyla karşılaşacağız. Ve bu konuda tüm detayları sizlerle paylaştık. Covid 19 tedbirleri kapsamında şuan için İstanbul içi çekimlerinin adresi seyirciden gizleniyor. Tek sebebi oyuncuların sağlığı. Sizler de merak ettiğiniz ya da paylaşmak istediğiniz yeni bilgileri yorum kısmında yayınlayabilirsiniz.

 

<<Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler