Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı ve şimdiden merak edilen Seni Çok Bekledim Oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacak ve konusu hakkında detayları paylaşıyoruz.

Uzun süredir hikayesi üzerinde çalıştığı projesini nihayet ekranlara sunan Özcan Deniz dizide kendisi başrol oynuyor. Partneri ise Sen Anlat Karadeniz dizisiyle yıldızı parlayan İrem Helvacıoğlu oldu. Aralarındaki uyumun izleyici tarafından da beğenilmesi üzerine dizinin olumlu bir gidişat sergileyeceğini düşünüyoruz. Seni Çok Bekledim dizisi oyuncu kadrosuna gelmeden önce dizinin konusu hakkında kısa bir bilgi verelim.

Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı Kadir olarak izleyici karşısına çıkarken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve bugüne kadar kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı fotoğrafçı Ayliz rolüyle ile seyirci karşısına çıkacak. Bu zamana kadar birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda sürpriz bir şekilde girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye şahit olacaklar. Zorluklarla sınanan ama bir o kadar da tutkulu bir aşk hikayesini izleyeceğiz.

Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu dışında dizide yer alan diğer isimler; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç veAhmet Mekin. Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak yürüttüğü dizinin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturuyor. Fakat Özcan Deniz dizide tüm detaylarla yakından ilgileniyor. Kimi zaman görüntü kimi zaman styling kimi zaman da kamera karşısında olabiliyor.

Seni Çok Bekledim Kadir kim? -Özcan Deniz

1972 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta hikayeler yazmaya başlamış ve bu hikayeleri kurgulayarak arkadaşlarına sunmuştur. Şimdi ise kariyerine hem müzisyen hem oyuncu hem de yönetmen olarak devam ediyor. Özcan Deniz’in rol aldığı önemli dizi ve sinema filmleri; Asmalı Konak, Neredesin Firuze, Keloğlan Kara Prense Karşı, Araf, Evim Sensin, Su ve Ateş, İkinci Şans, Ya Sonra ve  İstanbullu Gelin.

Seni Çok Bekledim Ayliz kim?- İrem Helvacıoğlu

1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Sen Anlat Karadeniz Nefes karakteriyle yıldızı parlayan oyuncunun rol aldığı projeler: Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, No.309, Kızım ve Ben, Organik Aşk Hikayesi ve Sen Anlat Karadeniz. Şimdi ise Özcan Denizle aynı projede çalışma şansını elde ederek Seni Çok Bekledim Oyuncu  kadrosunda yer almaktadır.

Seni Çok Bekledim Cemal kim?- Mustafa Uğurlu

Seni çok Bekledim dizisinde karanlık tarafını göreceğimiz Mustafa Uğurlu 1955 yılında Konya Karaman’da dünyaya geldi. Çarpışma, Bir Deli Rüzgar, Babamın Günahları, İçerde, Milat, Düşler ve Umutlar, Galip Derviş, Kirli Beyaz, Masum Değiliz ve şimdilerde Seni Çok Bekledim Oyuncu kadrosunda.

Seni Çok Bekledim Zahide kim?- Türkü Turan

1985 tarihinde Bodrum’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinden mezundur. Saklı, Kosmos, Yaşayamayanlar, Toprağın Çocukları, Dolunay, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Gişe Memuru, Aşk Tesadüfleri Sever, Put Şeylere, Gerçek Kesit.

Seni Çok Bekledim Selahattin kim?- Caner Şahin

İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu Caner Şahin, 26 Mayıs 1992 tarihinde Eskişehir dünyaya gelmiştir. Babam ve Ailesi, Tutsak, Nefes Nefese, Kardeşler ve Kuzgun dizilerinde rol almıştır.

Seni Çok Bekledim Erol kim?- İlhan Şen

Şahin Tepesi Dizisiyle oyunculuğa adım atan İlhan Şen 1987 doğumludur. Bulgaristan’da doğmuştur ve iki yaşında iken Türkiye’ye taşınmıştır. İstanbul teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bugüne kadar rol aldığı dizi ve filmler; Mehmet Bir Cihan Fatih’i, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo.

Seni Çok Bekledim dizisinde çocuk oyuncunun ismi ise Ömer Gökay Şanlıer’dir.

Seni Çok Bekledim Mihra kim?- Lila Gurmen

Dizide Özcan Deniz’in hayat verdiği Kadir’in annesi Mihre rolünü canlandıran Lila Gurmen 1966 Ankara doğumludur. Karadayı, Hatırla Gönül, Aşk ve Gurur, Ağlama Anne ve Zemahşeri.

 

Seni Çok Bekledim Songül – Selen Domaç Kim?

3 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’den mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl aynı üniversitede yüksek lisans programına başlamış ardından tiyatro bölümünde diksiyon dersleri vermiştir. Hizmetçiler, Aykut Enişte, Koca Koca Yalanlar, Serçe Sarayı, Yeter, Acayip Hikayeler, Farklı Desenler.

 

Seni Çok Bekledim Şebnem – Sibel Şişman kim?

22 Ekim 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sibel Şişman, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. Hem tiyatro hem de dizi oyuncusudur. Tiyatroyla daha sıkı bir bağı olan oyuncuyu Erkenci Kuş dizisinde Güliz karakteriyle tanıdık. Rol aldığı diğer dizi ve tiyatro oyunları; III. Richard / Oyuncu – 2017 , Komik Para / Oyuncu – 2016 , Çılgın Cenaze / Oyuncu – 2013, Baba / Oyuncu – 2012, Bildirim / Oyuncu – 2012, Onikinci Gece / Oyuncu – 2011, Mirandolina Nam-ı Diğer: Otelci Güzeli / Oyuncu – 2010, Mask’ot / Oyuncu. Erkenci Kuş, Siyah İnci, Yeter, Yılanların Öcü, Farklı Desenler ve Küçük Kıyamet.

 

 

 

<<Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler