Seni Çok Bekledim Reyting Sonuçları, İzlendi Mi?

Seni Çok Bekledim Reyting Sonuçları, İzlendi Mi?

Star Tv’de izleyicisiyle buluşan Seni Çok Bekledim reyting sonuçları ve izlendi mi? herkes tarafından merak ediliyor.

Başrollerinde usta oyuncu Özcan Deniz  ve İrem Helvacıoğlu gibi son zamanların popüler isminin bir arada yer aldığı Seni Çok Bekledim  Reyting sonuçları, izlenme oranları nasıl?

Seni Çok Bekledim Reyting Sonuçları, İzlendi Mi?

Erzincan’da başlayan ve Katar’dan İstanbul’a uzanan hayatların bir araya gelmesini izlediğimiz Seni Çok Bekledim başarılı bir oyuncu kadrosu ve etkileyici bir hikayesi var. Her şeyden önemlisi başrollerin uyumu beğenildi.  Aralarındaki yaş farkının fazla olduğunu düşünen bir kesim de bulunuyor.

Seni Çok Bekledim reyting sonucu, izlenme oranları dizi başladıktan sonra kendisini gösterecek. Dizinin yayın günü salı ya da çarşamba olacak. Çünkü yayın akışında tek boş günler Çarşamba ve salı. Çarşamba ve salı günleri diğer kanallarda çok güçlü projeler var. Bu projeler arasında Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileriyle mi, yoksa salı akşamı, Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Baraj gibi reytingleri yüksek projelerle mi birlikte yayınlanacak? 29 Ocak cuma reyting sonuçlarında Seni Çok Bekledim dizisinin çok düşük bir izlenme oranıyla açılış yaptığını görüyoruz. 3.45 Reyting oranı ile 16. Sırada yer alırken, ABC1’de 3.84 Reyting seviyesiyle 8. Sırada yer aldı. Başlangıç için bu oranlar çok düşük olsa da dizinin tekrarları hafta boyunca ekrana geldiği için reytinglerin ilerleyen günlerde yükseleceğini düşünüyoruz. Sizler Seni Çok Bekledim dizisini nasıl buldunuz?

Her iki gün içinde büyük risk taşıyor. Özellikle böyle sezon ortasında başlayan diziler için kendisine yer edinmek zor olacak. Fakat bugüne  kadar yer aldığı dizilerin hepsi başarılı reytingler alarak uzun sezon süren Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun dizide yer alması büyük avantaj. Dizide hem aşk hem de dram var. Seni Çok Bekledim Reyting sonuçlarını belirleyen etkenler arasında dizinin yayın günü, dizinin hikayesi ve oyuncuların hikayeyle uyumu çok önemli. Yapılan tanıtımlara bakılırsa başrollerin uyumu, hikayenin orjinalliği geçer not almış durumda.

Seni Çok Bekledim dizisi total AB ve AbC gruplarında ilk 5 program arasında yer aşırsa büyük bir başarı sağlamış olur. Eğer ilk  10 içerisinde olursa bu zamanla daha iyi olacağını gösterir. Seni Çok Bekledim dizisiyle ilgili umutsuz bir durum yok 6 üzerinde reytingle bir başlangıç yaparsa dizinin devam edeceğinin garantisini verebiliriz. Fakat altında kalırsa bu kadar dev bütçeli bir proje için hayal kırıklığı olacak.

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri ve markalarını görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi müzikleri ve çalan şarkıları görmek için tıkla>>

Etiketler