Seni Çok Bekledim Şebnem Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Seni Çok Bekledim Şebnem Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Star Tv’nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim yola çıktı. Seni Çok Bekledim Şebnem kim, Gerçek adı ne? Oynadığı Diziler neler?

Özlenen oyuncu kadrosu ve heyecanlandıran senaryosuyla şimdiden büyük ilgi gören dizinin duygusal ve romantik tanıtım filmi yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun uyumu izleyici tarafından beğenildi. Dizinin güzel ve başarılı isimlerinden biri de Şebnem karakterine hayat veren Sibel Şişman. Sibel Şişman projenin bir parçası olmaktan mutlu olduğunu şu sözlerle dile getiriyor; “müthiş oyuncu kadrosu izleyiciyi bekliyor, çok iddialı ve büyük bir prodüksiyon çalışması var, ben şimdiden heyecanlıyım”.

Seni Çok Bekledim Şebnem Kim, Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Seni Çok Bekledim Şebnem karakter analizine gelirsek, yaşam enerjisini müzikten alan, hayattaki zorlukların üstesinden tek başına gelmiş güçlü ve korkusuz bir kadın. En yakın Arkadaşı ve kardeşi yerine koyduğu Ayliz’den başkasına güvenmemekte ve kendini açmamaktadır. Ailesi olarak gördüğü tek kişi Ayliz. Yerine göre, eğlenceli ve hayat dolu fakat konu özgürlük alanlarının kısıtlanması olduğunda bir anda sertleşen bir kadın. Seni Çok Bekledim dizisi Şebnem kim sorusu bize daha önce İstanbullu Gelin’de Süreyya’nın Arkadaşı Dilara’yı hatırlattı.

Seni Çok Bekledim dizisini izlediğimizde İstanbullu Gelin dizisiyle benzer karakterlere rastlayacağımızı düşünüyoruz. Yine ihtişamlı bir Konak ve geleneklerine bağlı kalabalık bir aile, ailenin en büyük çocuğu başarılı bir ve zengin bir iş adamı. Hiç ummadığı bir anda sıradan bir fotoğrafçıya aşık oluyor. Ve zorluklar başlıyor. Seni Çok Bekledim Şebnem ve İstanbullu Gelin Dilara benzerliğinden de bunu anlayabiliyoruz.

Seni Çok Bekledim Şebnem / Sibel Şişman

22 Ekim 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sibel Şişman, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. Hem tiyatro hem de dizi oyuncusudur. Tiyatroyla daha sıkı bir bağı olan oyuncuyu Erkenci Kuş dizisinde Güliz karakteriyle tanıdık. Rol aldığı diğer dizi ve tiyatro oyunları; III. Richard / Oyuncu – 2017 , Komik Para / Oyuncu – 2016 , Çılgın Cenaze / Oyuncu – 2013, Baba / Oyuncu – 2012, Bildirim / Oyuncu – 2012, Onikinci Gece / Oyuncu – 2011, Mirandolina Nam-ı Diğer: Otelci Güzeli / Oyuncu – 2010, Mask’ot / Oyuncu. Erkenci Kuş, Siyah İnci, Yeter, Yılanların Öcü, Farklı Desenler ve Küçük Kıyamet.

 

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler