Seni Çok Bekledim Selahattin Kim? Kaç Yaşında?

Seni Çok Bekledim Selahattin Kim? Kaç Yaşında?

Tanıtım fragmanları yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi Selahattin kim, Kaç yaşında? Oynadığı diziler neler? haberimizde.

Star Tv’nin 2020-2021 sezonu için hazırladığı dizilerden birisi olan Seni Çok Bekledim 11 Aralık cuma akşamı ilk tanıtım filmiyle izleyici daha da heyecanlandırdı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nu bir araya getiren Seni Çok Bekledim dizisinde Selahattin karakterine hayat veren Caner Şahin kimdir?

Seni Çok Bekledim Selahattin Kim, Kaç Yaşında?

Oyunculuklarıyla göz dolduran Türkü Turan ve Caner Şahin dizide karı kocaya hayat verecek. Çiftin çocuklarını ise sevimli minik oyuncu Ömer Gökay Şanlıer canlandırıyor. Seni Çok Bekledim Selahattin eşini ve çocuklarını alarak İstanbul’a yerleşen bir çifti izleyeceğiz. Zahide ve Selahattin’in mutlu çekirdek ailesi çok yakında hayatımızda olacak. Seni Çok Bekledim dizisi daha önce Özcan Deniz’in İstanbullu Gelin dizisinde yaşadığı kalabalık ve Konak hayatına benziyor. Farklılıklar olsa da aynı sıcaklıkta bir proje olacağını düşünüyoruz.

Seni Çok Bekledim Selahattin – Caner Şahin Kimdir?

Seni Çok Bekledim Selahattin karakteriyle ekrana gelen genç Oyuncu Caner Şahin 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Eskişehir Fen Lisesinden mezunudur.Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmıştır ancak bir yıl okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçiş yapmıştır.

Hayallerinin mesleği olan oyunculuktan mezun olduktan sonra  “Babam Ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, “Tutsak” dizisinde Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. Ve son olarak Kuzgun dizisinde izlediğimiz oyuncuyu Seni Çok Bekledim dizisinde Selahattin olarak göreceğiz. Genç ve başarılı oyuncu 1,84 boyunda ve 85 kilodur.

Caner Şahin’in üstlendiği dizi ve sinema projelerini tekrar bir araya toplarsak, Seni Çok Bekledim (Selahattin), Rise of Empires Ottoman (Ali), Kuzgun (Kartal), Nefes Nefese (Salih), Tutsak (Bahadır), Babam ve Ailesi (Kadir) – 2016 

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler