Seni Çok Bekledim Songül Kim? Gerçek Adı, Rol Aldığı Diziler

Seni Çok Bekledim Songül Kim? Gerçek Adı, Rol Aldığı Diziler

Sezonun iddialı yapımlarından biri olan Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Seni Çok Bekledim Songül kim, gerçek adı, rol aldığı diziler neler?

Erzincan, İstanbul ve Katar’da devam eden çekimlerin ardından Seni Çok Bekledim’in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak olarak hazırladığı tanıtımda İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in romantik sahnesi çok beğenildi. Tutkulu bir aşkın büyüsü izleyenleri ekrana kilitleyecek. Seni Çok Bekledim Songül kimdir?

Seni Çok Bekledim Songül Kim, Gerçek Adı, Rol Aldığı Diziler

Yayın tarihi henüz açıklanmayan Seni Çok Bekledim dizisinde yıllar önce Erzincan’da yaşadıkları deprem sonucunda İstanbul’a yerleşen bir aile ve o ailenin oğlu olan Kadir’in dişiyle tırnağıyla kazandığı servet ve kariyerin getirdiği hayatı izleyeceğiz. Hiç ummadıkları bir anda yolları kesişen Kadir ve Ayliz’in aşkı ön planda olacak.

Seni Çok Bekledim dizisinde Songül karakterini  sahibi Selen Domaç rolünü şu sözlerle anlatıyor: “ Belki içindeyken anlamıyoruz ama biraz dışarıdan baktığımızda ya da üstünden biraz zaman geçtikten sonra fark ediyoruz ki; Olaylar, kişiler, zamanlamalar birbirine görünmez iplerle bağlı. Bence bu çok etkileyici bir sistem içinde olduğumuzun müthiş bir göstergesi. Hiçbir şey boşuna olmuyor. Bizim hikayemizin de bu konuyu işleme biçimi, kurulan matematik ve bağlantılar beni ilk andan itibaren oldukça etkiledi ve senaryonun içine merakla çekti.

Benim oynadığım karakter Songül de büyük umutlarla geldiği İstanbul’da kaybolmak istemiyor. Bunun için elinden gelen her şeyi yapıyor. Eşine çok aşık. Kızına sahip çıkıyor ve daha fazlasını istemeyi de kendine hak görüyor. Tek isteği çok sevdiği kocası ve kızıyla daha iyi standartlarda yaşamak. Bu yüzden de hayatta bir takım riskler almaya değer diye düşünüyor. Hayattaki her anın işleyişi ve insanların birbirleriyle olan bağları daha önce böyle güzel bir matematik ve akılla anlatılmamıştı, seyircinin pek çok yerde “Evet, işte bak boşuna değil beş dakikayla kaçırılan vapurlar, bir yerden bir yere geçişler, aniden başlayan yağmur, anahtarın evde unutulması, birdenbire değiştirilen yollar” diyeceğini düşünüyorum” 

 

Selen Domaç Kimdir?

3 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’den mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl aynı üniversitede yüksek lisans programına başlamış ardından tiyatro bölümünde diksiyon dersleri vermiştir. Hizmetçiler, Aykut Enişte, Koca Koca Yalanlar, Serçe Sarayı, Yeter, Acayip Hikayeler, Farklı Desenler.

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler