Seni Çok Bekledim Zahide Kim? Yaşı, Rol Aldığı Diziler

Seni Çok Bekledim Zahide Kim? Yaşı, Rol Aldığı Diziler

Özcan Deniz yeni bir ekran macerasına çok yakında başlıyor. Etkileyici bir hikaye için bir araya getirdiği güçlü oyuncuları sizlerle tek tek paylaşıyoruz. Seni Çok Bekledim Zahide Kim, yaşı, rol aldığı diziler neler? haberimizde.

Sürükleyici ve etkileyici bir hikayeye sahip olan Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide karakteriyle karşımıza çıkan güzel ve başarılı oyuncu Türkü Turan, projeyi çok güvenerek kabul ettiğini dile getirdi. Özcan Deniz’in projesine çok inandığını kendisinin de bu tür projelerde yer almaktan çok keyif aldığını açıklıyor. Bugüne kadar büründüğü rollerden çok faklı bir rolde olacağı için kabul etmiştir. Biz de dizinin ilgi çekici isimlerinden Seni Çok Bekledim Zahide kimdir sorusuna yanıt vereceğiz.

Seni Çok Bekledim Zahide Kim, Yaşı, Rol Aldığı Diziler?

Seni Çok Bekledim Senaryosuyla ilgili  en sevdiği şeylerden birinin, tüm karakterlerin birbirlerini bir noktada etkilemeleri olduğunu söyleyen Başarılı oyuncu “Hepsinin kendi hikayelerinin içinden ana hikayeye bağlanış süreçlerini izlemek heyecan verici olacak. Zahide’nin bu hikayedeki süreci ailesiyle birlikte Erzincan’dan İstanbul’a gelişiyle başlıyor. Naif, temiz kalpli ve sevecen bir kadın. Kocasına aşık, Hayattaki tek isteği ailesiyle birlikte huzur içinde yaşamını sürdürmek. Hikayelerdeki tesadüfler genelde olayları bağlamak için kullanılır. Fakat gerçek hayatta bu gibi şeyler insanları dönüştürdüğü için önemlidir. Ancak başımıza gelen bütün rastlantıların sonunda şu anki halimiz olabiliyoruz. Hikayenin farkı, içindeki her bağın bu duygunun etrafında dolaşması” sözleriyle samimi açıklamalarda bulundu.

Seni Çok Bekledim Zahide – Türkü Turan Kimdir?

01.02.1985 tarihinde Muğla‘nın Bodrum ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Mimar SinanÜniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun olduğu biliniyor. 2009 yılında Kosmos, 2011 yılında Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi filminde rol almıştır. 2013 senesinde Tatar Ramazan, 2015 yılında Saklı filminde rol almıştır. 2018 yılında ise Dolunay dizisinde yer aldı.

Seni Çok Bekledim Zahide’nin sevgilisi kim sorusu izleyenler tarafından araştırılacak. Türkü Turan 2012 yılından bu yana  Ozan Ertürk ile sevgilidir. Türkü Turan’ın instagram hesabını kendi adıyla arattığınızda bulabilirsiniz. Kendisinin 4 yüz bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Hesabını aktif olarak kullanan oyuncuyu takibe alabilirsiniz.

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler