Seni Çok Bekledim Zaza Kim? Oynadığı Diziler

Seni Çok Bekledim Zaza Kim? Oynadığı Diziler

Özcan Deniz ve İram Helvacıoğlu’nu bir araya getiren Seni Çok Bekledim başlıyor. Seni Çok Bekledim Zaza kim? Zana’nın oynadığı Diziler neler?

Yine olağanüstü bir oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle Özcan Deniz imzası taşıdığını ortaya koyan Seni Çok Bekledim dizisinde her bir karakteri araştırıyoruz. Dizinin son açıklanan isimlerinden biri de Zaza oldu. Seni Çok Bekledim Zaza kim? Hakan Ummak Kaç yaşında, oynadığı Diziler ve kariyeri hakkında merak edilenler haberin devamında.

Seni Çok Bekledim Zaza Kim? Oynadığı Diziler

Yayına başlamak ve izleyicisiyle buluşmak için geri sayıma başlayan Seni Çok Bekledim dizisinin genel konusu şöyle; Özcan Deniz’in hayat verdiği Kadir’in ailesi yıllar önce Erzincan depreminde göçük altında kalırlar. Kurtulduktan sonra İstanbul’a gelirler. Kadir okur kendini geliştirir ve şuan zengin ve çalışkan bir iş adamıdır. Bütün ailesi de kendi etrafındadır. Ailesine çok düşkün biridir. İş için bulunduğu Katar’da hayatının aşkı Aylin ile karşılaşır bu duygusal karşılaşma ilk görüşte aşka dönüşür.

Kadir’in ailesi ve Ayliz’in aşkını büyük sınavlar bekliyordur. Seni Çok Bekledim Zaza karakteri Kadir’in güvendiği bir dostudur. Dürüst ve çalışkandır. Aynı zamanda yakışıklı olan Zaza aşk hayatıyla da dizinin renkli isimlerinden biri olacak. Seni Çok Bekledim oyuncusu Hakan Ummak hakkında detaylara gelelim.

Seni Çok Bekledim Hakan Ummak

1987 de Mersin de doğmuştur. 34 yaşında olan oyuncu bu alanda eğitim alanlardandır. Ve işini profesyonel olarak yapan Hakan Ummak Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro eğitimi almıştır. Kariyerine Gamsız Hayat dizisi ile başlamıştır.

Son olarak Netflix projesi olan Hakan Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte rol almış ve hayat verdiği Can karakteri ile büyük başarı göstermiştir. Öncesinde de başarılı projelerde yer almıştır bunların arasında özellikle Paramparça ve Yeter dizileri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakan Ummak Sosyal medya kullanmayı seven ünlüler arasında yer alıyor. @hakanummakk adresinden kendisini takip edebilirsiniz.

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler