Şeref Bey Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt

Şeref Bey Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt

Acun Ilıcalı’ nın 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayına başlayacağı EXXEN adlı internet dijital platformunda yer alacak Şeref Bey dizisi nerede çekiliyor, hangi semt haberimizde.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Exxen adlı bir dijital program kuracağını açıklamıştı. Ardından platformda yer alacak birçok dizi, film, belgesel ve programlar olacağını belirtmişti. Exxen içerisinde yer alacak yapımlar yavaş yavaş açıklanıyor. Yayına başlayacağı az bir süre kalan Exxen’de yer alacak önemli dizilerden biri de Şeref Bey dizisidir. Dizi için çok önemli isimlerle anlaşılmıştır.

Şeref Bey Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt

 

 

EXXEN platformunda yayın hayatına başlayacak olan Şeref Bey dizisi Most Production yapım imzalı olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Ben de Özledim, Leyla ile Mecnun gibi önemli yapımları yönetmiş Onur Ünlü yer alıyor. Dizinin senaristliğini ise Zengin ve Yoksul, Herşey Seninle Güzel gibi yapımları kaleme almış Yusuf Reha Alp üstleniyor.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de ekranlara gelecek Şeref Bey dizisinin başrollerini Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban ve Ecem Uzun paylaşacak. Ayrıca Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin ve Şükran Ovalı dizide yer alacak diğer isimler olacak.

Exxen’de yayınlanacağını bildiğimiz dizinin konusu ile ilgili henüz açıklama yapılmadı. Dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili kesin bir tarih verilmedi. Exxen’in 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren faaliyete geçmesi ile platform içerisindeki birçok dizi ve program da en kısa sürede yayına başlayacaktır. Dizi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor.

Dizinin çekimleri çoktan başladı. Exxen yayına başlamasına az süre kaldı. Yeni yılın ilk ayına yetişmesi için çekimler tüm hızıyla sürüyor. Dizinin çekimleri İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu semtinde gerçekleşiyor. Ayrıca İstanbul’un çeşitli ilçelerinde özel mekanlarda çekimler yapılıyor.

 

 

<<Şeref Bey dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

 

Etiketler