Sol Yanım Barbar Kim? Emre Dinler Kimdir?

Sol Yanım Barbar Kim? Emre Dinler Kimdir?

Sol Yanım, yayın hayatına tüm hızıyla devam ederken dizinin en çok merak edilen ismi Sol Yanım Barbar kim, Emre Dinler kimdir?

Sektörün bir çok genç ismini bir araya getiren Sol Yanım dizisinde Barbar karakteriyle izleyenlerde itici bir etki bırakan Emre Dinler kim? Mahallenin serserisi olarak kötü ve acımasız bir karaktere hayat veren oyuncunun daha önce hangi dizilerde nasıl karakterlere hayat verdiği izleyici tarafından araştırıldı. Sol Yanım dizisinin bütün karakterleri ayrı ayrı merak ediliyor. Sol Yanım Barbar kim? Emre Dinler kimdir?

Sol Yanım Barbar Kim, Emre Dinler Kimdir?

Sol Yanım dizisi 3. Bölümde ön plana çıkan Barbar, Serra’ya kafayı takmış durumda. Serra’yı evine ziyarete gelen Burak’ı mahallede sıkıştırıp tehdit etmekle kalmadı aynı gün otoparkta arabasına büyük bir hasar verdi. Ve dizinin 3. Bölüm finalinde Burak’ın arabası kimliği bilinmeyen biri tarafından kazaya zorlandı. Ve Burak ölümle burun buruna geldi. Bunun şüphelisi olarak şuan tüm oklar Babarı gösterse de bunun altından başka biri de çıkabilir.

BKM yapımın Star TV için hazırladığı, Serdar Gözekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı Sol Yanım dizisiyle 26 Kasım perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi ve güçlü yapımlar arasında kendine yer edinmeyi başardı. Bu sayede bir çok genç isim kendini göstermeyi ve kariyerlerinde iyi bir yer edinmeyi başaracak.

Sol Yanım Barbar – Emre Dinler

Manken, model ve oyuncu olan Emre Dinler Hatay Kırıkhan doğumludur. 1.90 m boyundadır ve Sol Yanım dizisi için imaj değişikliğine gitmiştir saçlarını kestirip biraz da kilo almıştır. 2013 yılında katıldığı Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3üncü olmuştur. Modellik yaptığı sırada 2018 yılında oyunculuk kariyerine adım atma fırsatı yakalamıştır. İlk kez Söz dizisinde Tahir karakterine hayat vererek adından söz ettirmiştir. Daha sonra 2018-2019’da başrolünde Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı Gülperi dizisinde Mesut olarak izleyici karşısına çıktı. 2020 yılında rol aldığı Sol Yanım dizisinde mahallenin serserisi Barbar karakterini can vermektedir.

 

 

<<Sol Yanım dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler