Sol Yanım Burak Diziden Ayrıldı Mı? Ne Zaman Dönecek?

Sol Yanım Burak Diziden Ayrıldı Mı? Ne Zaman Dönecek?

Sol Yanım dizisi 4. Bölümüyle ekrana geldi. Dizinin ana karakterlerinden Burak ağır bir kaza geçirdi. Sol Yanım Burak diziden ayrıldı mı, Ne zaman dönecek?

3. bölümde Serra’nın yaşadığı mahallede serseri olarak ifade edebileceğimiz Barbar’ın yönlendirmesiyle Burak’ın kaza yapmasına sebep olmuştu. Burak’ın takla atan araçtan kurtulması imkansız gibi görünse de ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Tedavisi hastenede devam ederken Burak’ın ailesinin yanına Ankara’ya gittiğini duyurdular. Dizinin yayınlanan 4. Bölümünde Burak karakterini yaralı dahi olsa göremedik. Bunun üzerine izleyici Sol Yanım Burak diziden ayrıldı mı? Ne zaman dönecek sorularına yanıt aradı.

Sol Yanım Burak Diziden Ayrıldı Mı? Ne Zaman Dönecek?

Sol Yanım dizisi 5. Bölümde Serra ve Selim arasında küllenen aşk iyice alevleniyor. Ve Selim aşkını herkesin önünde yaşamaya başlıyor. Bu duruma en çok üzülen Biricik olurken hastanede olan ve Serra’ya ilgisini bildiğimiz Burak nasıl tepki verecek? İki yakın arkadaşın arası Serra yüzünden açılacak mı?

Sol Yanım dizisi Burak neden yok diziden ayrıldı mı sorularının yanıtına gelince, Burak diziye 5. Bölümde dahil olacak. 5. Bölüm sonunda ya da 6. Bölüm başında kendisini ekranlarda görmeye devam edeceğiz. Gerçeklik katması açısından bir süre daha tedavi görmesi gerekiyor. Çünkü oldukça ağır bir kaza geçirdi. Burak döndüğünde ise Serra ve Selim  cephesinde dengeler alt üst olacak.

Öte yandan Barbar da Serra’nın sevgilisi olduğunu öğrenir. Ve okula kadar gelerek Serra’nın sevgilisinin kim olduğunu öğrenir. Selim  için zor günler başlayacak. Serra Biricik ve Burak’a karşı Selim ise Barbar’a karşı büyük bir savaş vermek zorunda kalacak. Burak diziden ayrıldı mı dönecek mi ne zaman dönecek sorularını yanıtladık. Şimdi oyuncunun gerçek hayatıyla ilgili merak edilenleri paylaşalım.

Sol Yanım Burak Kim – Emre Bey Hayatı

9 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Craft Oyunculuk Atölyesinde Devrim Yalçın’dan ders almıştır. İlk kez Aşk Zamanı dizisinde rol almıştır. Elimi Bırakma ve Adı Efsane dizilerinde rol almıştır. Sol Yanım dizisinde bir milletvekilinin zengin ve şımarık oğluna hayat vermektedir. Dizide aranan isimlerden biri olmayı başardığı için son bölümde olmaması Sol Yanım Burak diziden ayrıldı mı ne zaman dönecek sorulanın adresi oldu.

 

<<Sol Yanım dizi kıyafetlerini, markaları görmek için tıkla>>

Etiketler