Sol Yanım Burak Kim? Boyu, Yaşı Ve Sevgilisi

Sol Yanım Burak Kim? Boyu, Yaşı Ve Sevgilisi

Sol Yanım dizisi Star Tv’nin en gözde dizilerinden olma yolunda ilerliyor. Sol Yanım dizisi Burak kim, boyu, yaşı? Oynadığı dizi ve filmler neler? tüm bilgiler haberimizde.

Yayın hayatına son sürat devam eden Sol Yanım dizisinin genç oyuncuları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Sol Yanım Burak kim sorusu da bunlardan biri. Dizide zengin, gününü gün eden istediği her şeye ulaşabilen lüksüne ve kızlara düşkünlüğü ile ön plana çıkan Burak karakterine kim hayat veriyor?

Sol Yanım Burak Kim, Boyu, Yaşı Ve Sevgilisi?

Sol Yanım dizisi Burak’a genç oyuncu Emre Bey hayat veriyor. Emre Bey, 9 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde Devrim Yalçın’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Deneme çekimleri sonucunda 2015 yılında yayınlanan Aşk Zamanı adlı dizide Can karakteri için uygun bulunmuş ve oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Emre Bey Kimdir?

Kanal D’de kısa süre yayınlanmış olsa da Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Kıvanç karakteriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. 2019-2020 sezonunda TRT 1 de yayınlanan baş rollerinde Alp Navruz ve Alina Boz’un yer aldığı Elimi Bırakma dizisinde canlandırdığı Arda karakterine hayat vermiştir. Ekranlara uzun süre ara vermeden sürekli kendisine başarılı projelerden teklifler gelmiştir. 2020-2021 sezonunda ise Star Tv’nin gençlik dizisi Sol Yanım’da Burak rolünü canlandırıyor.  Fiziksel özellikleri de izleyiciler tarafından merak edilen Emre Bey, 1.78 boyunda  boyunda, 70 kilo ağırlığındadır.

Sol Yanım bu hafta 3. Bölümüyle ekrana gelecek. İlk iki bölümüyle büyük ilgi gören dizi izleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. Dizide bütün kızlar Selim’e bütün erkek ise Serra’ya aşık olacak gibi duruyor. Çünkü dizinin ilk Bölümünden itibaren Burak’ın ve Selim’in Serra’ya olan ilgisi dikkat çekmişti ve şimdi de mahallenin serserisi Babar’ın radarına girmiş durumda. Klasik Tük dizisi senaryosuyla ilerliyor gibi görünse de dizinin içinde birbirine bağlı sırlar ortaya çıkmak üzere.

Sol Yanım Burak, Serra’yı ve hayatını merak ettiği için onu takip edip yaşadığı yeri öğrendi. Şimdi bunu herkesle paylaşacak mı? Sol Yanım dizisi sosyal medya hesabı kısa sürede 121 bin takipçi sayısına ulaştı. Ve haftalık tanıtım fragmanları yayınlanır yayınlanmaz 1 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşıyor. Perşembe akşamları ekrana gelmeye devam eden Sol Yanım dizisi Burak karakteriyle ilgili detayları sizlerle paylaştık.

 

<<Sol Yanım dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler