Sol Yanım Dizisi Biricik Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Sol Yanım Dizisi Biricik Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanan Sol Yanım dizisinde Biricik karakterine kimin hayat verdiği araştırılıyor. Cemre Baysel’in hayat verdiği Sol Yanım dizisi Biricik kim, Gerçek adı, oynadığı diziler ve kariyeri hakkında detaylar…

Sol Yanım dizisi yayın hayatına başladığı günden itibaren reytinglerini artırarak yayına devam ediyor. İlk bölümlerinde istediği izlenme kitlesine ulaşamamıştı fakat dizinin ilk bölüm tekrarlarını ısrarla yayınlanması dizinin reytinglerini artırdı. Sol Yanım dizisi güçlü ve kalabalık oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Dizide dikkat çeken isimlerden biri de Biricik. Sol Yanım Biricik kim?

Sol Yanım Dizisi Biricik Kim, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Taner Rumeli, Esra Bazen Bilgin, Deniz Barut, Seda Akman, Benian Dönmez,Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Ayşe Kırca dizinin tüm kadrosunu oluşturan isimler. Bu haberimizde Cemre Baysel üzerinde duracağız.

Sol Yanım dizisi Biricik’e hayat veren Cemre Baysel’in önce dizideki karakterinden bahsedelim. Selim’e takıntılı ve platonik olarak aşık olan Biricik onu elde etmek için her şeyi yapsa da Selim’in hiç bir şekilde dikkatini çekmemektedir. Zengin ve lüks yaşantısını her halinden anladığımız Biricik, Serra ve Selim’i çok kıskanıyor. Ve onu saf dışı bırakmak için elinden geleni yapacaktır. Kuzey Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 3. Sınıf öğrencisidir. Sol Yanım dizisi Biricik kim sorusu dizi yayınlandığı sürece merak edilecek ve araştırılacak.

Sol Yanım’da Biricik kim sorusunu yanıtladıktan sonra şimdi bu karaktere başarıyla hayat veren Cemre Baysel ile ilgili detaylara gelelim.

Cemre Baysel Kimdir?

5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir henüz 21 yaşındadır. Üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümünde eğitim almıştır. Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Cemre Baysel 1.66 metre boyunda, 53 kilo ağırlığındadır. Oyuncu olmayı çok isteyen ve bunun için talento oyunculuk ajansına kayıt olmuştur. Ve 2014 yılında ilk oyunculuk deneyimi Yeşil Deniz dizisi ile yaşamıştır. Ardından İsimsizler dizisinde rol alan Cemre Baysal en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Sol Yanım dizisi Biricik olarak izleyici karşısına çıkıyor. Geleceği parlak ve umut vadeden bir isim.

 

<<Sol Yanım dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler