Sol Yanım Dizisi Neden Final Yapıyor? İzleyici Yorumları

Sol Yanım Dizisi Neden Final Yapıyor? İzleyici Yorumları

Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beklentilerle ekrana gelen Sol Yanım dizisi neden final yapıyor, bitiyor? haberimizde.

Sol Yanım dizisi sezon ortasında başlamasına rağmen ses getiren dizilerden olmayı başardı. Aslında Reyting oranlarına bakıldığında dizinin sevenleri artış gösteriyor. Peki o zaman neden final yapıyor?

Sol Yanım Dizisi Neden Final Yapıyor? İzleyici Yorumları

Sol Yanım dizisi oyuncuları arasında Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey, Cemre Baysal, Cansel Elçin ve Defne Samyeli gibi isimler yer alıyor. Dizi sadece bir çiftin etrafında değil bir çok çiftin hayatını ekrana getiriyor.

Sol Yanım dizisi 12. bölüm final yapıyor. Dizi neden final kararı aldı? Sol Yanım dizisi bu zamana kadar belirli bir reyting seviyesinin üstüne çıkamadı. Star TV bu sene dizileri pek tutmuyor. Bunlardan biri de Akrep ile Sol Yanım dizileriydi. Yeni başlayan Seni Çok Bekledim dizisine büyük umut bağlayan Star TV cuma günü yayınlanması için Akrep ile Sol Yanım dizilerinin günlerini değiştirmişti.

Ancak gününün değişmesi Sol Yanım dizisini kurtaramadı. Buna rağmen yine reytingleri düşük gelince artık final yapma kararı alındı. İzlenme oranları ve payları ne yazık kı ekranlarda uzun süre devam etmesi için yeterli ivmeyi yakalayamadı. Özellikle genç izleyici kitlesi tarafından beğenildi ve izlendi. Sosyal medya da ve youtube üzerinden gençler tarafından baya takip edilse de Tv reytingleri düşük olduğundan ekranlara veda ediyor. Şimdi ise seyirci Sol Yanım dizisi bitmesin final yapmasın sloganlarıyla sesini duyurmaya çalışıyor. Sol Yanım dizisi neden bitiyor sorularını da merak ediyorlar.

İlk baştan beri rakipleri Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev dizileri arasında yer edinemedi. Reyting sıralamasında ilk 10’da yer alamadı. Reytingleri sürekli 2-3 aralığında olduğu için dizinin ömrü kısa sürdü.

 

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler