Sol Yanım Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Hangi Gün?

Sol Yanım Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Hangi Gün?

Star Tv’nin Perşembe günleri ekrana gelen Sol Yanım dizisi gün değiştirme kararı aldı. Sol Yanım dizisi neden gün değiştirdi, hangi gün yayınlanacak haberimizde.

Star Tv ani bir karar alarak Sol Yanım dizisinin gününü değiştirme kararı aldı. Perşembe günleri ekranlara gelen dizi artık Çarşamba günleri ekranlara gelecek. Peki neden gün değişti, neden böyle bir karar alındı?

Sol Yanım Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Hangi Gün?

Star Tv’de yeni başlayacak olan Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu’nun başrolde yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisi 29 Ocak Cuma akşamı ekrana geliyor. Seni Çok Bekledim dizisinin cuma gününde ekrana gelmesiyle Star Tv o gün yayınlanan Akrep dizisini perşembe gününe aldı. Perşembe günü yayınlanan Sol Yanım dizisini ise çarşamba gününe alma kararı aldı. Seni Çok Bekledim dizisinin gelmesi ile Akrep ve Sol Yanım dizilerinin yayın günleri değişti.

Sol Yanım dizisinin gün değişmesindeki tek sebep bu değil. Çünkü Sol Yanım dizisini çarşambaya alıp iki dizinin gününü değiştirmek yerine direk Akrep dizisi çarşamba gününe alınabilir. Böylelikle sadece Akrep dizisinin günü değiştirilirdi. Ancak gün değiştirilmesindeki bir diğer sebep ise Akrep dizisinin yayın günü cuma günü diğer dizilerle rekabet edememesi ve reytinglerinin düşük olması dolayısıyla günü değişti.

Cuma gününe rekabet edebilecek Seni Çok Bekledim dizisi getirildi. Aynı şekilde Sol Yanım dizisi de ne kadar genç geniş bir hayran kitlesi olsa da reytingleri düşük olması dolayısıyla gününü değiştirme kararı alındı. Bu değişiklik ile cuma gününe diğer dizilerle reyting konusunda mücadele edebilecek dizi getirildi. Akrep ve Sol Yanım dizilerine ise günlerini değiştirerek reytinglerinde artış olması beklenmektedir. Umarız bu değişiklik reyting artışına ve dizilerin devam etmesine sebep olur.

 

<<Sol Yanım dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler