Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Sol Yanım dizisi nerede çekiliyor sorusu son zamanların en çok merak edilen konusu. Daha zengin ve lüks mekanlardan, daha yoksul ve geri kalmış meskenlerin yer aldığı dizide setin kurulduğu her yer merak ediliyor. Sol Yanım dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti ve adresleri neler?

Sol Yanım dizisi İstanbul’da çekiliyor. Daha çok  Selim, Serra, Burak ve Biricik etrafında geçen dizide bu gençlerin okuduğu Kuzey Üniversitesi de İstanbul’da yer alıyor. Covid 19 tedbirleri nedeniyle eskisi gibi dizilerin adresleri net bir şekilde açıklanmıyor.

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi

Defne Samyeli, Cansel Elçin, Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Tuğçe Açıkgöz, Emre Bey ve Ecem Atalay gibi isimleri bir araya getiren Sol Yanım dizisi için BKM stüdyoları kullanılıyor. Kuzey Üniversite ise dizide verilmiş bir isim. Bu özel okul için hangi okul ile anlaşıldı Bilinmiyor. Oyuncuların Covid 19 salgını nedeniyle izdihama neden olabilecek yoğun kalabalıktan kendilerini korumaya çalışmaları açısından ne yazık ki hayranların ilgisini azaltmak  için artık setlerin adresleri açıklanmıyor.

İlerleyen zamanlarda bu soruya daha detaylı ve sizleri tatmin edici yanıtlar vereceğiz. Sol Yanım dizisi ilk bölümü ile perşembe akşamı yayına başladı. Dizinin reytingleri ilk bölümde istenilen başarıyı gösteremedi. Çünkü gerçekten güçlü projelerin olduğu bir günde ekrana gelmesi büyük dezavantaj oldu. Sol Yanım dizisinin İstanbul’un farklı semtlerinde çekiliyor olması dizide zengin ve fakir ayrımının işleniyor olmasıyla alakalı. Serra yoksul bir mahallede yaşarken Selim ise İstanbul’un sayılı zenginlerinden Kutlusoy ailesinin varisi olarak en zengin muhitte oturuyor.

Sol Yanım dizisi detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler dizinin nerede çekildiği ile ilgili bilgilere sahipseniz bizlerle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

<<Sol yanım dizisi oyuncu kadrosu,konusu,gerçek isimleri?öğrenmek için tıkla>>

Etiketler