Sol Yanım Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Gerçek İsimleri?

Sol Yanım Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Gerçek İsimleri?

Star TV ekranlarının yeni yayın döneminde ekrana getirdiği projelerden biri olan Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosu, konusu ve karakterlerinin gerçek isimleri izleyen herkes tarafından araştırılıyor. Sol Yanım dizisi oyuncuları kim?

Star TV büyük umutlarla ekrana getirdiği Sol Yanım dizisine başarılı oyuncu kadrosu ve konusuna güvenerek perşembe akşamlarını ayırdı. Perşembe akşamları yayınlanan Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Konuyla ilgili ayrıntıları kim kimdir sorularını yanıtlıyoruz. Melis Civelek’in kaleme aldığı zengin erkek fakir kız konseptli Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosu…

Sol Yanım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Selim-Tolga Mendi kim?

Son zamanlarda Survivor 2016’nın başarılı yarışmacısı Damla Can ile yaşadığı aşk ile gündemde olan Tolga Mendi, 23 Mart 1993 tarihinde  İzmir şehrimizde dünyaya geldi. İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nde okumaya başladı ve bu bölümden mezun oldu. Fakat kendisini bu meslekte mutlu hissetmeyen Tolga Mendi 2 dönem oyunculuk eğitimi alarak, Show TV’de Acı Aşk ve Fox TV’de Rüzgarın Kalbi dizisinde yer almıştır. Fakat bizim onu tanımamız Show TV’de yayın hayatına başlayan Yeni Gelin adlı dizide Hazar karakteriyle olmuştur. Şimdi ise Sol Yanım dizisi Selim rolüyle karşımıza çıkıyor. Zengin, hayatta her şey kendisine altın tepsiyle sunulan genç bir üniversite öğrencisi olarak izleyiciyle buluşuyor.

Sol Yanım Serra- Özge Yağız kim?

10 Nisan 1997 yılında dünyaya gelen Özge Yağız İstanbul kütüklüklüdür. Yemin ve Adını Sen Koy dizilerinde rol alan Özge bu dizilerde gösterdiği performansla geniş bir izleyici kitlesinin kalbini kazanmıştır. Özge Yağız, Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşamış ve ardından kendisine art Arda teklifler gelmiştir. Özge Yağız, daha sonra gündüz kuşağında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat vermiştir. Buradaki başarısıyla zirvedeyken diziden ayrılma kararı almış ve kariyerine haftada bir kez yayınlanan dizilerde rol almak istemiştir. Çok kısa süre sonra kendisine Sol Yanım dizisi Serra olarak teklif gelmiştir. Daha önce birlikte rol aldığı Yenin dizisindeki partneri ile Görkberk Demirci ile sevgilidir.

Sol Yanım Biricik- Cemre Baysel kim?

5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu Cemre Baysel Sol Yanım dizisinde Biricik karakterine hayat veriyor. Lisans eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nü seçen Cemre Baysel 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur. Cemre Baysel’in ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra İsimsizler dizisinde rol alan Cemre Baysal en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakteriyle akıllarımızda kaldı. Şimdi ise Sol Yanım dizisi Biricik karakteriyle zengin, istediği her şey elinin altında olan ve kendinden daha kötü durumda olan insanlara tepeden bakan bir rolde karşımızda.

Sol Yanım Burak – Emre Bey kim?

Zengin hayatını dilediği gibi yaşayan zevklerini ön planda tutan bir karaktere hayat veren Sol Yanım dizisinin Burak’ı Emre Bey kimdir? 9.05.1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu henüz 23 yaşındadır. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde Devrim Yalçın’dan oyunculuk eğitimi alarak sektöre giriş yapmıştır. 2015 yılında yayınlanan Aşk Zamanı adlı dizide canlandırdığı Can karakteriyle oyunculuğa ilk adımını attıysa da dizinin kısa sürede final yapmasıyla ekranlardan tekrar uzak kalmıştır. Ardından daha uzun süreli olacağı umuduyla Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane adlı dizide canlandırdığı Kıvanç karakteriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. En uzun ömürlü projesi TRT 1 de yayınlanan baş rollerinde Alp Navruz ve Alina Boz’un yer aldığı Elimi Bırakma dizisidir. Şimdilerde ise Sol Yanım dizisi Burak olarak sevenleriyle tekrar buluşuyor.

 

Sol Yanım Barbar – Emre Dinler Kimdir?

Manken, model ve oyuncu olan Emre Dinler Hatay Kırıkhan doğumludur. 1.90 m boyundadır ve Sol Yanım dizisi için imaj değişikliğine gitmiştir saçlarını kestirip biraz da kilo almıştır. 2013 yılında katıldığı Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3üncü olmuştur. Modellik yaptığı sırada 2018 yılında oyunculuk kariyerine adım atma fırsatı yakalamıştır. İlk kez Söz dizisinde Tahir karakterine hayat vererek adından söz ettirmiştir. Daha sonra 2018-2019’da başrolünde Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı Gülperi dizisinde Mesut olarak izleyici karşısına çıktı. 2020 yılında rol aldığı Sol Yanım dizisinde mahallenin serserisi Barbar karakterini can vermektedir.

Sol Yanım Yasemin – Ayşe Kırca Kimdir?

Yasemin karakteriyle diziye dahil olan yeni oyuncunun gerçek adı Ayşe Kırca’dır. Usta oyuncu Levent Kırca’nın kızıdır. 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. New York Film Akademisinde eğitim almıştır. Levent Kırca ve Oya Başar’ın Kızı Ayşe Kırca ilk oyunculuk deneyimini de Hollywood’da yapmıştı. Ayşe Kırca Carrie Pilby isimli filmde bir garsona hayat vermişti. Babası Levent Kırca vefat ettikten sonra ortalarda görünmeyen Ayşe Kırca genç kız olarak dönüş yaptı. Şimdi kendisi Sol Yanım dizisinde Serra’nın okuldaki en yakın arkadaşını canlandırıyor.

İnstagram hesabından yeni dizisini paylaşan Ayşe Kırca’ya ünlü isimlerden başarı mesajları yağdı. Perihan Savaş başta olmak üzere bir çok isim hayırlı olsun yorumlarında bulundu. Dizide Serra gibi daha sakin, aklı başında ve anlayışlı bir karaktere hayat verecek. Okuldaki diğer zengin kızların aksine daha alçak gönüllü ve uyumu bir karaktere sahip.

Ayşe Kırca, eğitimini yurt dışında almış donanımlı genç bir oyuncu. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta. Özellikle babası Levent Kırca ile olan fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Sevgilisi Emre Şahin Kanat’dır. Sevgilisiyle olan fotoğraflarını  sık sık paylaşan Ayşe Kırca, aşkını ve sevgisini yorumlarda sık sık dile getiriyor. Sol Yanım dizisi Yasemin karakteriyle kendisine başarılar dileriz.

 

 

<<Sol yanım dizisi nerede çekiliyor?öğrenmek için tıkla>>

Etiketler