Sol Yanım Dizisi Serra Kim? Özge Yağız’ın Sevgilisi, Yaşı, Oynadığı Diziler

Sol Yanım Dizisi Serra Kim? Özge Yağız’ın Sevgilisi, Yaşı, Oynadığı Diziler

Star Tv’nin yeni sezon için hazırladığı ve perşembe günlerini ayırdığı dizi projesi Sol Yanım Serra ile ilgili detaylı bilgileri paylaşacağız. Sol Yanım dizisi Serra kim? Kaç yaşında, sevgilisi ve özel hayatı hakkında tüm merak edilenler haberin devamında.

Gençlik dizisi olarak yayınlanan içinde farklı hayatların olduğu ve hepsinin birbiriyle bağlantısı bulunduğu günümüzde benzerine çok rastlanan zengin ve fakir hayatların kesiştiği Sol Yanım dizisi Serra en çok merak edilen isim oldu. Sol Yanım dizisi Serra kimdir? Özge Yağız hakkında tüm merak edilenler…

Sol Yanım Dizisi Serra Kim? Özge Yağız’ın Sevgilisi, Yaşı, Oynadığı Diziler

Öncelikle Serra, özel bir üniversitede Mimarlık bölümünü burslu olarak kazanmış 1. Sınıf öğrencisidir. Kendisinden 2 sınıf büyük olan Selim ile yolları okulda kesişir. Selim zenginlik içinde büyümüş Kutlusoy ailesinin veliahtıdır. Babası  başarılı bir öğrenci ve birey olması için ona ve aynı okulda öğretim görevlisi olan ablasına baskı yapar. Ve Selim’in Serra ile birlikte bir proje yönetmesini ister. Bu durum ikisi için de başlarda çok zor olur. Fakat zamanla birbirlerine olan çekime engel olamazlar.

Sol Yanım dizisi Serra kim?

Sorusunu yanıtladıktan sonra bu karaktere hayat veren Özge Yağız’ı yakından tanıyalım. Özge Yağız kim? Adını Sen Koy ve Yemin dizileriyle adından söz ettiren oyuncu 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde iletişim bölümünde almıştır. Oyunculuğa olan ilgisi aslında küçük yaşta vardır. Ve hedeflerine ulaşmak için bu alana yönelmiştir. İlk olarak 2017 yılında Adını Sen Koy dizisinde rol aldı.

Hemen ardından Yemin dizisinde Reyhan karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Burada partner olduğu Gökberk Demirci ile birliktelik yaşamaktadır. Mutlu bir beraberlikleri olan çiftin sosyal medyada bir çöl fotoğrafları bulunuyor. 1.69 boyunda ve 52 kg ağırlığında olan Özge Yağız formuna çok dikkat ediyor.Serra’nın sosyal medya hesabı da izleyenler tarafından araştırılan konulardan biri. Özge Yağız kendi ismiyle kullandığı İnstagram hesabını aktif olarak kullanıyor. Özge Yağız olarak arattığınızda 1.1. Milyon takipçisiyle karşısına çıkacaktır. Fotoğrafların hemen hemen hepsinde Özge Yağız’ın oyuncu sevgilisi Görberk Demirci’nin güzel yorumlarını göreceksiniz.

 

<<Sol yanım dizisi oyuncu kadrosu,konusu,gerçek isimleri?öğrenmek için tıkla>>

<<Sol yanım dizisi nerede çekiliyor?öğrenmek için tıkla>>

Etiketler