Sol Yanım Dizisi Yasemin Kim? Serra’nın Arkadaşı, Gerçek Adı

Sol Yanım Dizisi Yasemin Kim? Serra’nın Arkadaşı, Gerçek Adı

Sol Yanım dizisi başarı ivmesini artırarak yayın hayatına devam ediyor. Sol Yanım dizisine 10 Aralık 3. bölümde dahil olan Serra’nın Arkadaşı Yasemin kimdir? Gerçek adı ne?

Sol Yanım dizisi ilk bölümüyle istenilen Reyting oranının altında kalmıştı. Fakat kanal bu krizi iyi yönetti ve hafta boyunca dizinin tekrar bölümlerini yayınlayarak diziye ilgiyi artırdı ve Sol Yanım dizisi 2. Bölümüyle başarılı bir Reyting almayı başardı. Şimdi işe diziye yeni oyuncunun dahil olduğunu öğrendik. Sol Yanım dizisi Yasemin kim? Serra’nın Arkadaşı gerçek adı ne?

Sol Yanım Yasemin Kim? Gerçek Adı? Serra’nın Arkadaşı

Yasemin karakteriyle diziye dahil olan yeni oyuncunun gerçek adı Ayşe Kırca’dır. Usta oyuncu Levent Kırca’nın kızıdır. 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. New York Film Akademisinde eğitim almıştır. Levent Kırca ve Oya Başar’ın Kızı Ayşe Kırca ilk oyunculuk deneyimini de Hollywood’da yapmıştı. Ayşe Kırca Carrie Pilby isimli filmde bir garsona hayat vermişti. Babası Levent Kırca vefat ettikten sonra ortalarda görünmeyen Ayşe Kırca genç kız olarak dönüş yaptı. Şimdi kendisi Sol Yanım dizisinde Serra’nın okuldaki en yakın arkadaşını canlandırıyor.

İnstagram hesabından yeni dizisini paylaşan Ayşe Kırca’ya ünlü isimlerden başarı mesajları yağdı. Perihan Savaş başta olmak üzere bir çok isim hayırlı olsun yorumlarında bulundu. Dizide Serra gibi daha sakin, aklı başında ve anlayışlı bir karaktere hayat verecek. Okuldaki diğer zengin kızların aksine daha alçak gönüllü ve uyumu bir karaktere sahip.

Ayşe Kırca, eğitimini yurt dışında almış donanımlı genç bir oyuncu. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta. Özellikle babası Levent Kırca ile olan fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Sevgilisi Emre Şahin Kanat’dır. Sevgilisiyle olan fotoğraflarını  sık sık paylaşan Ayşe Kırca, aşkını ve sevgisini yorumlarda sık sık dile getiriyor. Sol Yanım dizisi Yasemin karakteriyle kendisine başarılar dileriz.

Sol Yanım dizisi yeni bölümde yine izleyenleri heyecan dolu anlar bekliyor. Selim ve Serra cephesinde olaylar daha heyecanlı olmaya başladı. Burak’ın Serra’ya olan ilgisi Selim’i rahatsız etmeye başladı fakat Selim’in bunu kabullenmesi zaman alacak.

 

<<Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

 

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları öğrenmek için tıkla>>

 

Etiketler