Sol Yanım Eda Kim? Ecem Atalay’ın Yaşı, Sevgilisi, Boyu

Sol Yanım Eda Kim? Ecem Atalay’ın Yaşı, Sevgilisi, Boyu

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan dram ve gençlik konulu dizi izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Sol Yanım Eda kim, Ecem Atalay’ın yaşı, sevgilisi, boyu?

Sol Yanım Eda, sosyal medya kurdu, okulun en popüler ve en göze çarpan karakterlerinden biridir. Biricik ile yakın arkadaş olan Eda, Burak’a aşık ve hayran. Ancak Burak’ın Serra’ya olan ilgisinin farkında olduğu için Serra’ya düşman olmuş durumda. Dizideki bütün erkeklerim Serra’ya  aşık olduğu bir senaryoda diğer kızların da Serra’ya düşman olması kaçınılmaz.

Sol Yanım Eda Kim, Ecem Atalay’ın Yaşı, Sevgilisi, Boyu?

Diziye uzaktan bakıldığında çok klişe ve sıradan bir hikaye gibi görünse de aslında sırlarla dolu geçmişi olan insanları birbirine bağlayan ince detayları zamanla fark ediyoruz. Bu da dizinin heyecanını artırıyor. Özellikle Sol Yanım dizisi 4. Bölümde Burak’ın kaza geçirmesinden Serra’yı sorumlu tutan Eda çılgına döner ve Serra’ya tokat atacak kadar ileri gider. 4. Bölümle birlikte dikkatleri daha çok üstüne çeken Sol Yanım Eda kimdir? Ecem Atalay’ın sevgilisi, yaşı, boyu nedir sorularının yanıtına gelelim.

Sol Yanım Eda – Ecem Atalay Kim?

Son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla karakterine hayat veren oyuncu 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim Bölümünde üniversite eğitimini almıştır. Oyunculuk alanında profesyonelleşmek için Saim Güveloğlu’nda temel oyunculuk eğitimini aldı.  İlk kamera önü deneyimini 2018 yılında 4N1K dizisiyle yaşamıştır. Sarışın renkli gözlü ve düGün fiziğiyle dikkat çekmeyi başaran bir isim. Kendisi Yasemin Özbudun Talent Management cast ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Ecem Atalay’ın sosyal medya hesapları bulunmaktadır. @ecematalay ismiyle arattığınızda instagramda kendisinin adresine ulaşabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel açılardan çekilmiş 117 adet fotoğrafı bulunmaktadır. Hikayelerinde sabitlediği fotoğrafları ise gezdiği ülkelerde ölümsüzleştirdiniz anıları içeriyor. 65 bin takipçisi bulunuyor ve her geçen gün artıyor.

 

 

<<Sol Yanım dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler