Sol Yanım Final Mi Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

Sol Yanım Final Mi Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

Star Tv’nin perşembe akşamları yayınlanan dizisi Sol Yanım final mi yapacak? Bitecek mi? Dizinin reytingler nasıl?

Sol Yanım dizisi reytinglerde inişler ve çıkışlar yaşamaya başladı. En son aldığı Reyting oranı ve izlenme payıyla 16. Sırada yer aldı. 3.42 izlenme oranıyla büyük bir düşüş yaşadı. Sol Yanım dizisi final mi yapacak soruları da beraberinde geldi. Bugüne kadar ilk 10 içine girememiş olması dizinin final sinyalleri veriyor olması demek.

Sol Yanım Final Mi Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

Star Tv’nin büyük bir iddiayla giriş yaptığı ancak umduğunu bulamayan Sol Yanım toparlayabilecek mi? Dizinin kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey, Cansel Elçin ve Cemre Baysel gibi bir çok isim yer alıyor. Dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu olduğu yadsınamaz bir gerçek. Fakat izleyici özellikle Tolga Mendi’nin Yeni Gelin dizisinden sonra oyunculuğunu geliştirdiğini düşünürken izleyiciye duygularını geçiremeyen bir Tolga Mendi ile karşılaştı.

Genelde genç oyuncuların olduğu kadroda izleyiciyi kendine çeken bir performans gösteren oyuncu sayısı çok az. Tabi bunların yanında senaryoda çok klişe. Fakat hayatlar arasındaki bağlantılar ve sırlar diziyi izlenir kılabilir. Oyuncuların ekran enerjisi her şeyden önemli bunu en iyi yapan isimlerden biri dizide Burak karakterine hayat veren Emre Bey oldu. Öğrenci karakteri oyuncuya oldukça yakışmış.

Sol Yanım dizisi ne zaman final yapacak? Ne zaman bitecek? Sorularının yanıtını vermek için biraz erken. Ancak diziyi zorlayan bir diğer etkense yayın günü. Perşembe akşamı ATV’de Bir Zamanlar Çukurova, Show Tv’de Alev Alev, Fox Tv’de Mucize Doktor ve Tv8’de Masterchef Türkiye gibi yapımlarla rekabet ediyor. Bunların dışında gündüz kuşağında yayınlanan bir çok yapımında gerisinde kalıyor. Sol Yanım dizisi bir yaz dizisi olarak yaz sezonunda yayınlanmış olsaydı mutlaka daha başarılı olurdu. Fakat dizi neresinden tutarsak elimizde kalıyor.

Sol Yanım dizisi  resmî sosyal medya hesabından kısa sürede 188 bin takipçiye ulaşmayı başardı. Fakat aynı başarıyı reytinglerde gösteremedi. Star Tv, Sol Yanım’a  biraz daha zaman verdi. Dizi reytinglerde istenilen başarıya ulaşamazsa ve en önemlisi reklam gelirleri kanalın o saatte yayın maliyetini karşılayamazsa kısa sürede final bayrağını gösterecektir.

Sol Yanım dizisi hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Dizi devam etmeli mi final mi yapmalı? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

 

<<Sol Yanım dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri markaları görmek için tıkla>>

<<Sol Yanım dizi müzikleri çalan şarkıların sözlerini görmek için tıkla>>

Etiketler