Sol Yanım Neden Final Yaptı? Neden Yok?

Sol Yanım Neden Final Yaptı? Neden Yok?

Star Tv’de yayın hayatına başlayan başrollerinde Özge Yağız ve Tolga Mendi’nim yer aldığı Sol Yanım neden final yaptı, Neden yok?

Perşembe akşamları ekrana gelen gençlik dizisi ve aynı zamanda aile sırlarının da içinde yer aldığı proje için uzun süren bir hazırlık yapıldı. Fakat yapılan hazırlıkların sonucu beklentileri karşılamadı. Ve dizi final bile yapamadan ekrana veda edecek. Serra ve Selim’in aşkı izleyenleri etkilemedi. Çünkü dizi daha önce yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisiyle kıyaslanıyordu. Az da olsa izleyici kitlesine sahip olan Sol Yanım neden final yaptı? Neden bitti?

Sol Yanım Neden Final Yaptı, Neden Yok?

Son Reyting tablosunun ardından kanal Sol Yanım dizisine final yapma şansı dahi vermeden ekrandan kaldırıyor. Dizi için harcanan maliyet reklam gelirlerini karşılayamadığı için dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Sol Yanım dizisi kalabalık oyuncu kadrosuyla yolun sonuna geldi. Cansel Elçin gibi usta bir oyuncunun uzun bir aradan sonra dizinin kadrosunda yer alıyor olması hayranlarını sevindirmişti. Fakat senaryo dikkat çekici olmadığı için kendisine bir izleyici kitlesi çekemedi. Sol Yanım’ın son kararı final oldu.

Sol Yanım dizisi perşembe günü ekrana gelen diğer dizilerle yarış edebilir bir hale gelemedi. Ne kadar tanıtımlar reklamlar yapılsa da ilgi çekmeyi başaramadı. Klişeleşmiş bir senaryonun daha sonu geldi. Sol Yanım dizisi için beklenen ve kaçınılmaz son ne yazık ki resmî Reyting oranları belirleyici oldu.  İzlenme oranları ve payları hiç bir zaman ilk 10 arasına giremedi. Sol Yanım son bölüm Reyting oranı 3.19 olarak kayıtlara geçti bu da dizinin final yapması için kaçınılmaz son oldu.

 

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler