Sol Yanım Selim Kim? Nereden Tanıyoruz, Oynadığı Diziler

Sol Yanım Selim Kim? Nereden Tanıyoruz, Oynadığı Diziler

Sol Yanım dizisi Selim kim, Nereden tanıyoruz, Oynadığı Diziler neler? Son zamanların en çok merak edilen isimlerinden biri olan Selim  karakterine Tolga Mendi hayat veriyor.

Star Tv’de ekrana gelen Sol Yanım dizisinin kadrosunda Özge Yağız, Defne Samyeli, Cemre Baysel, Emre Bey, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman ve dizinin başrol oyuncusu Tolga Mendi yer alıyor. Özellikle genç kızların son zamanlarda arama motorlarında en çok araştırdığı isim Sol Yanım dizisi Selim kimdir sorusu.

Sol Yanım Selim Kim, Nereden Tanıyoruz, Oynadığı Diziler

Sol Yanım dizisi Selim rolüyle yeniden dikkatleri üzerine çeken Tolga Mendi’nin hayatı mercek altında. Özellikle sevgilisinin kim olduğunu öğrendiğinizde oldukça şaşıracaksınız. Önce kısaca Sol Yanım dizisinden kısaca bahsedelim. Serra, Selim, Biricik ve Burak etrafında gelişen olaylara ailelerin sırlarının da katılmasıyla sürükleyici bir hikaye seyrediyoruz. Sol Yanım dizisinde, tesadüfün sadece bir başlangıç olduğunu, finali istediğin kadar sen oyna perdeyi kaderin kapatacağını izleyerek öğreneceğiz. Şimdi biraz da Kuzey Üniversitesinin en popüler öğrencisi olan Selim’e başarıyla hayat veren Tolga Mendi’yi yakından tanıyalım.

Sol Yanım Selim – Tolga Mendi Kim?

Kendisini 3 sezon boyunca Yeni Gelin dizisinde kendisini Hazar Ağa rolüyle izlediğimiz yakışıklı oyuncu Tolga Mendi, Sol Yanım dizisiyle tekrar gözler önünde. 23 Mart 1993 yılında dünyaya gözlerini açan Tolga Mendi’nin önce fiziksel özelliklerine değinelim. 1.86 boyunda, 80 kg ağırlığında ve esmerdir. Hobileri arasında; fitness, sinema ve tiyatro yer alıyor.

İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesi’nden mezun olan genç oyuncu daha sonra Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nde okumaya başlamıştır. İnşaat Mühendisliğinden oyunculuğa uzanan kariyeri oldukça dikkat çekici. Kendisi kariyerine oyuncu olarak devam etmek istediği için 2 dönem özel oyunculuk dersleri almıştır.

Acı Aşk dizisinde Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci ile birlikte rol almıştır ve Haydar karakterine hayat vermiştir. Ardından Rüzgarın Kalbi dizisinde Cenk rolüyle izleyicisiyle buluştu. Daha sonra 3 sezon başarıyla ekrana gelen ve yayınlandığı dönem reytinglerde zirveyi zorlayan Yeni Gelin dizisinde Hazar Ağa olarak izledik. Şimdilerde ise Sol Yanım dizisi Selim kim olarak aratılan kişi de Tolga Mendi’dir.

Tolga Mendi’nin Instagram hesabında 432 bin takipçisi bulunuyor. Tolga Mendi’nin sevgilisi daha önce Survivor yarışmasında izlediğimiz Damla Can’dır. Çift kısa süre önce aynı eve çıktılar. Çok yakında hayatlarını birleştirecekleri konuşuluyor.

 

<<Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler