Son Yaz Dizi Müzikleri, Şarkıları

Son Yaz Dizi Müzikleri, Şarkıları

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı Fox Tv’nin iddialı yapımı Son Yaz dizi müzikleri, çalan şarkıları sizin için derledik.

Yapımını O3 Medya’nın yapımcılığını ise Saner Ayar’ın yaptğı dizide yönetmen koltuğunda Burak Arlıel oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur isimleri üstleniyor. Peki Son Yaz dizisinin konusu ne? Son Yaz dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Son Yaz dizisinde geçen müzikler, şarkılar nedir?

Son Yaz Dizi Müzikleri, Şarkıları

Son Yaz dizisinin konusu; idealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.

Yakında Fox Tv’de başlayacak olan Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyor. Dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. Ayrıca Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden değerli oyuncular kadrosunda bulunuyor.

Dizinin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Dizinin jenerik müziği sözsüz fon müzik. Henüz net bir dizi müziği bulunmamaktadır. Dizinin ekranlara gelmesi ile dizide geçen müzikleri, çalan şarkıları ve sözlerini sayfamızda güncel olarak paylaşacağız takipte kalın.

 

<<Son Yaz Dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Son Yaz Dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler