Son Yaz Dizisi Akgün Kimdir? Alperen Duymaz Kimdir?

Son Yaz Dizisi Akgün Kimdir? Alperen Duymaz Kimdir?

Fox Tv’nin merakla beklenen Son Yaz dizisi oyuncuları merak ediliyor. Son Yaz dizisi Akgün kimdir, Alperen Duymaz kimdir? detaylar haberimizde.

Fox Tv nin en iddialı yapımlarından olacak Son Yaz dizisi çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başladı. Çekimler İstanbul’dan sonra İzmir Çeşme’de devam edecek. Yapımını O3 Medya’nın yapımcılığını ise Saner Ayar’ın yaptğı dizide yönetmen koltuğunda Burak Arlıel oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur isimleri üstleniyor.

Yakında Fox Tv’de başlayacak olan Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyor. Dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. Ayrıca Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden değerli oyuncular kadrosunda bulunuyor.

Son Yaz Dizisi Akgün Gökalp Taşkın Kimdir, Alperen Duymaz Kimdir?

Son Yaz dizisinin konusu; idealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.

Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara’da doğdu. Alperen Duymaz, 1.82 metre boyunda 74 kilo ağırlığındadır. Son Yaz dizisinde Akgün karakterini canlandıracak. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Cesur karakteri ile yaşamıştır. Ardından Acı Aşk ve Bodrum Masalı dizilerinde rol aldı. Sonrasında Çukur dizinde Emrah karakterini ve aynı yıl Çarpışma dizisinde Kerem karakteri ile popülerliği arttı. Kübra Kelkit ile evlidir.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2015- Tatlı Küçük Yalancılar (Cesur)
2015- Acı Aşk (Ali Köklükaya)
2016-Bodrum Masalı (Ateş)
2018- Çukur ( Emrah)
2018- Çarpışma (Kerem)
2020- Zemheri (Ayaz)

 

<<Son Yaz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler